fircyk co to jest
Co to jest fircyk? Definicja fircyk lekkoduch, trzpiot, szaławiła, świszczypała; dandys, goguś.

Czy przydatne?

Definicja fircyk

Definicja z ang. fop, z niem. Geck.

Co znaczy FIRCYK: fircyk lekkoduch, trzpiot, szaławiła, świszczypała; dandys, goguś, strojniś, galant, modniś, elegant. Etym. - (?) od nm. Fürst 'książę' a. z g.nm. fürwitzig (dziś vorwitzig) 'wścibski'

Czym jest fircyk znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fabularny:
Definicja odniesieniu wątku opowieści; (video) oparty na fikcji, nie na dokumentacji, wykonywany z udziałem aktorów. fabuła układ zdarzeń, osnowa, treść, zespół motywów, wątków utworu lit., filmu. fabulistyka fircyk co to jest.
Co znaczy Febris Examinalis:
Definicja febris examinalis ?Xac., żart. zdenerwowanie, podniecenie (przed)egzaminacyjne fircyk definicja.
Co znaczy Freak:
Definicja freak [wym. fri:k] z angielskiego:, 'kaprys; wybryk' w muzyce rockowej - arogancka, impertynencka maniera wykonawcza (Franka Zappy, Johnny Wintera i in fircyk co znaczy.
Co znaczy Faldistorium:
Definicja faldistorium śr.z łaciny, stołek a. krzesło o skrzyżowanych nożycowo nogach, wywodzące się od krzesła kurulnego (zobacz), stosowane w śrdw. kościołach i na dworach królewskich fircyk słownik.
Co znaczy Farfelu:
Definicja narwany, fantasta, nieco szalony, dziwaczny, oryginał, niepoważny; (o rzeczach) zabawny, pocieszny, paradny, komiczny, malowniczy, zbijający z tropu, nieoczekiwany, zaskakujący, nielogiczny fircyk znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: