firleje co to jest
Co to jest firleje? Definicja firleje stroić z kogo - dawn. stroić żarty, figle, robić głupstwa.

Czy przydatne?

Definicja firleje

Definicja z ang. Firleje, z niem. Firleje.

Co znaczy FIRLEJE: firleje stroić z kogo - dawn. stroić żarty, figle, robić głupstwa, kpić, drwić z kogo. Etym. - (?) g.nm. Virlei 'taniec z pieśniami' z fr. virelai 'dawn. wiersz oparty na 2 rymach, złożony z 3 strof, poprzedzonych i skończonych refrenem'

Czym jest firleje znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Farmer:
Porównanie farmer zobacz farma firleje co znaczy.
Krzyżówka FERRO:
Dlaczego FERRO- w złożeniach: żelazo; zawierający żelazo, żelazny; chem. związek żelaza. Etym. - ?Xac. ferrum 'żelazo firleje krzyżówka.
Co to jest Fishing For Compliments:
Jak lepiej fishing for compliments z angielskiego:, dosł. 'połów komplementów'; wymuszanie ich poprzez okazywanie nadmiernej skromności; mówienie źle o sobie w oczekiwaniu zaprzeczenia firleje co to jest.
Słownik Floret:
Kiedy floret sport. broń szermiercza o wąskiej, czworograniastej klindze, zakończonej ochronną gałką. Etym. - fr. fleuret 'jw.' z wł. fioretto 'kwiatek; gałka floretu; floret' od ?Xac. flos, zobacz flora firleje słownik.
Czym jest Fiszbiny:
Od czego zależy wąskie płytki wyrabiane z giętkich, rogowych płyt, zwisających w dwu rzędach z podniebienia waleni bezzębnych (fiszbinowców, rogowców, takich jak wal, płetwal błękitny, finwal i humbak), od XVI do firleje czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: