ftaszek co to jest
Co to jest fistaszek? Definicja fistaszek pot. orzeszek ziemny, arachidowy; nasienie orzecha.

Czy przydatne?

Definicja fistaszek

Definicja z ang. pistachios, z niem. Pistazien.

Co znaczy FISTASZEK: fistaszek pot. orzeszek ziemny, arachidowy; nasienie orzecha ziemnego, zwł. palone. Etym. - ros. fistászka 'orzeszek pistacjowy; nasienie pistacji' z fr. fistache 'pistacja' z wł. pistacchio 'jp.' z ?Xac. pistacia, zobacz pistacja

Czym jest fistaszek znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Frawaszi:
Porównanie frawaszi st.pers., w mazdaizmie - anioł stróż człowieka, prowadzący nim w życiu ku realizacji jego lepszych, wznioślejszych cech fistaszek co znaczy.
Krzyżówka Fliza:
Dlaczego fliza płyta z kamienia, tworzywa sztucznego, terakoty, szkła i tak dalej, wykorzystywana do wykładania chodników, podłóg, ścian i tym podobne Etym. - nm. Fliese 'jw fistaszek krzyżówka.
Co to jest Falszburta:
Jak lepiej falszburta żegl. nadburcie. Etym. - nm. Falschbord 'jw.'; falsch 'fałszywy, pozorny' z ?Xac. falsus, zobacz falset; Bord 'burta fistaszek co to jest.
Słownik Firn:
Kiedy firn szreń, śnieg przekrystalizowany, gruboziarnisty, b. nośny. Etym. - nm. Firn 'śnieg zeszłoroczny, szczytowy; jw.' od firn 'zeszłoroczny; wytrawny fistaszek słownik.
Czym jest Feromony:
Od czego zależy związki chem. wydzielane poprzez owady, ryby, kraby i tak dalej w formie substancji zapachowych charakterystycznych dla gatunku, pozwalających na przekazywanie zakodowanych informacji, poszukiwanie fistaszek czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: