fizjokratyzm co to jest
Co to jest fizjokratyzm? Definicja fizjokratyzm szkoła ekon. (we Francji w 2. poł. XVIII w.

Czy przydatne?

Definicja fizjokratyzm

Definicja z ang. Physiocracy, z niem. Physiokratie.

Co znaczy FIZJOKRATYZM: fizjokratyzm szkoła ekon. (we Francji w 2. poł. XVIII w.), której filoz. fundamentem była idea "porządku naturalnego", określającego najpomyślniejsze proporcje i warunki działania gospodarczego, uważająca ogromne rolnictwo za jedyne źródło narodowego bogactwa. Etym. - zobacz fizjo-; -kracja

Czym jest fizjokratyzm znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fecesy:
Porównanie fekalia, fecesy, kał, odchody, ekskrementy ludzkie. Etym. - ?Xac. faex l.mn. faeces 'osad winny; męty; drożdże; nieczystość'; por. defekacja fizjokratyzm co znaczy.
Krzyżówka Frutti Di Mare:
Dlaczego frutti di mare wł. dosł. 'owoce morza', jadalne mięczaki, małże, skorupiaki morskie fizjokratyzm krzyżówka.
Co to jest Frailty Thy Name Is Woman:
Jak lepiej frailty, thy name is woman! z angielskiego:, słabości, na imię ci kobieta! Etym. - z Szekspira (Hamlet, 1, 2 fizjokratyzm co to jest.
Słownik Full Of Wise Saws And Modern Instances:
Kiedy full of wise saws and modern instances z angielskiego:, zdań mądrych pełny i nowych przykładów. Etym. - z Szekspira (Jakub o sędzi w Jak wam się podoba, 2, 7 fizjokratyzm słownik.
Czym jest Finbak:
Od czego zależy finwal, finbak zool. wieloryb atlantycki z podrzędu waleni bezzębnych (fiszbinowców, rogowców) z rodz. płetwali. Etym. - nm. Finnwal 'jw.'; Finne 'płetwa (ogromnych ryb)'; Wal 'wieloryb, waleń fizjokratyzm czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: