fizjologia co to jest
Co to jest fizjologia? Definicja fizjologia dział biologii, edukacja o czynnościach organizmów.

Czy przydatne?

Definicja fizjologia

Definicja z ang. physiology, z niem. Physiologie.

Co znaczy FIZJOLOGIA: fizjologia dział biologii, edukacja o czynnościach organizmów żywych i ich narządów, tkanek i komórek; czynności, funkcje życiowe organizmu, zwł. ludzkiego. Etym. - gr. physiología 'znajomość natury'; zobacz fizjo-, log-; -log

Czym jest fizjologia znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy FOK:
Definicja część omasztowania, ożaglowania a. olinowania) fokmaszt(u). fok żegl. fokmaszt, przedniak, przedni maszt; fokżagiel, pierwszy od dołu żagiel na fokmaszcie; trójkątny sztaksel na jednomasztowcach fizjologia co to jest.
Co znaczy Folksdojcz:
Definicja folksdojcz zobacz Volksdeutsch fizjologia definicja.
Co znaczy Facon Parler:
Definicja façon parler fr., dosł. 'sposób mówienia', to się tylko tak mówi, tego się nie bierze dosłownie fizjologia co znaczy.
Co znaczy Fabianizm:
Definicja polit. zwolenników stopniowych, pokojowych, nierewolucyjnych reform społ. prowadzących do socjalizmu. Etym. - głoszona poprzez Fabian Society, z angielskiego: org. zał. w 1884 r. w Londynie (G.B fizjologia słownik.
Co znaczy Furora:
Definicja furora, furorę robić - odnosić ogromny efekt, mieć niecodzienne powodzenie, wprawiać w zachwyt, podziw. Etym. - wł. furore 'uniesienie, egzaltacja' od ?Xac. furor 'szał, wściekłość; natchnienie fizjologia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: