flak co to jest
Co to jest Flak? Definicja Flak nm., działo przeciwlotnicze. Etym. - skrót od nm. Fl(ug)a(bwehr)k.

Czy przydatne?

Definicja Flak

Definicja z ang. entrails, z niem. Eingeweide.

Co znaczy FLAK: Flak nm., działo przeciwlotnicze. Etym. - skrót od nm. Fl(ug)a(bwehr)k(anone) 'jw.'; Flug 'lot'; Abwehr 'obrona'; Kanone 'działo' z wł. canone 'ogromna rura; działo' od ?Xac. canna 'rura'

Czym jest Flak znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fastback:
Definicja zjednoczonych ameryki - auto o linii dachu nadwozia spływającej nieprzerwanie od części środkowej ku tyłowi. Etym. - z angielskiego: 'jw.'; fast 'błyskawiczny; dostosowany do szybkiego ruchu (tu w flak co to jest.
Co znaczy For Whom The Bell Tolls:
Definicja Tolls z angielskiego:, Komu bije dzwon; zobacz never send to know... Etym. - tytuł powieści o hiszp. wojnie domowej (1940 r.; wyd. pol. 1956) pisarza amer. Ernesta Hemingwaya (1899-1961 flak definicja.
Co znaczy Finis Poloniae:
Definicja Xac., (oto) koniec Polski! Etym. - okrzyk przypisany fałszywie Kościuszce (po klęsce Maciejowickiej 10 X 1794) poprzez urzędową Südpreussische Zeitung z 25 X 1794; fałszowi temu zaprzeczył Kościuszko flak co znaczy.
Co znaczy Ferre Oleum In Auricula:
Definicja ferre oleum in auricula ?Xac. nosić oliwę w uchu, jest to tak nachylać ucha w rozmowie z możnymi, jakby w drugim uchu nosiło się oliwę. Etym. - Epigramy, 5, 77, Marcjalisa flak słownik.
Co znaczy Fallout:
Definicja laut] z angielskiego:, fiz. opad z atmosfery na powierzchnię Ziemi substancji promieniotwórczych stworzonych z przyczyn naturalnych, z wybuchów bomb jądrowych a. wodorowych albo na skutek wadliwego flak znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: