flara co to jest
Co to jest flara? Definicja flara wojsk. sygnałowe światło rozbłyskowe; rakieta świetlna, ".

Czy przydatne?

Definicja flara

Definicja z ang. flare, z niem. Fackel.

Co znaczy FLARA: flara wojsk. sygnałowe światło rozbłyskowe; rakieta świetlna, "żyrandol" na spadochronie do oświetlania terenu. Etym. - z angielskiego: flare 'błysk; jw.'

Czym jest flara znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Faza:
Porównanie moment przejściowy, stopień rozwoju; (f. Księżyca, planety) nów, I kwadra, pełnia, ostatnia (III) kwadra; mech., akust., elektr. rozmiar fiz. określająca stan ruchu drgającego w danej chwili; chem flara co znaczy.
Krzyżówka Five And Ten Five And Dime:
Dlaczego and dime [wym. fajwend-ten, fajwend-dajm] amer. z angielskiego: dosł. '5 i 10 (centów)', w czasach przedinflacyjnych w stanach zjednoczonych ameryki - dom towarowy, gdzie wszystkie wyroby kosztowały flara krzyżówka.
Co to jest Frencz:
Jak lepiej frencz kurtka wojsk. z czterema sporymi naszytymi kieszeniami. Etym. - od nazwiska feldmarszałka bryt. z czasów I wojny świat.: John D. French (1852-1925 flara co to jest.
Słownik Furor Arma Ministrat:
Kiedy furor arma ministrat ?Xac., wściekłość uzbraja (dostarcza broni). Etym. - z Wergiliusza (Eneida, 1, 150 flara słownik.
Czym jest Fandango:
Od czego zależy fandango hiszp., błyskawiczny hiszp. taniec ludowy w takcie trójmiarowym, zazwyczaj z towarzyszeniem kastanietów, tamburyna, gitary; por. malagueña flara czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: