floret co to jest
Co to jest floret? Definicja floret sport. broń szermiercza o wąskiej, czworograniastej klindze.

Czy przydatne?

Definicja floret

Definicja z ang. foil, z niem. Folie.

Co znaczy FLORET: floret sport. broń szermiercza o wąskiej, czworograniastej klindze, zakończonej ochronną gałką. Etym. - fr. fleuret 'jw.' z wł. fioretto 'kwiatek; gałka floretu; floret' od ?Xac. flos, zobacz flora

Czym jest floret znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fors Clavigera:
Definicja Fors Clavigera ?Xac., Fortuna klucznica. Etym. - tytuł zbioru 96 listów do robotników i chłopów bryt. (1871-84) z angielskiego: pisarza i krytyka Johna Ruskina (1819-1900 floret co to jest.
Co znaczy Firleje:
Definicja kogo - dawn. stroić żarty, figle, robić głupstwa, kpić, drwić z kogo. Etym. - (?) g.nm. Virlei 'taniec z pieśniami' z fr. virelai 'dawn. wiersz oparty na 2 rymach, złożony z 3 strof, poprzedzonych i floret definicja.
Co znaczy Filippi:
Definicja się pod F.) spotkać się ze swym przeznaczeniem, z nieubłaganym losem, gwałtowną śmiercią. Etym. - ?Xac. Philippi, gr. Philippoi w staroż. miasto w Macedonii zał. 358 przed naszą erą poprzez Filipa II floret co znaczy.
Co znaczy Fasces:
Definicja fasces zobacz faszyzm floret słownik.
Co znaczy FOR:
Definicja złożeniach: noszący; nosiciel; dźwigacz; przenoszący, przynoszący. Etym. - gr. phorá 'noszenie; (błyskawiczny) ruch' i -phoros 'noszący' od phérein 'nosić'; por. amfora; anafora; diafora; epifora floret znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: