fluktuacja co to jest
Co to jest fluktuacja? Definicja fluktuacja niestałość, zmienność, płynność; chwiejność; wahanie.

Czy przydatne?

Definicja fluktuacja

Definicja z ang. fluctuation, z niem. Fluktuation.

Co znaczy FLUKTUACJA: fluktuacja niestałość, zmienność, płynność; chwiejność; wahanie cykliczne; falowanie; odchylenie od stanu równowagi; odstępstwa od średniej statyst., od przeciętnej, od normy. Etym. - ?Xac. fluctuatio 'falowanie, chełbotanie; wątpliwość' od fluctuare 'burzyć się, przybierać (o morzu)' od fluctus 'ruch wody, prąd; zamieszanie' z fluere, zobacz fluid

Czym jest fluktuacja znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fraternizacja:
Porównanie bratanie się, przyjaźnienie się, zwł. niestosowne, niewłaściwe, niewczesne. Etym. - fr. fraternisation 'bratanie się' od fraterniser 'bratać się' z ?Xac. fraternus 'bratni' od frater 'brat'; por fluktuacja co znaczy.
Krzyżówka Ferezja:
Dlaczego wierzchni ubiór męski pochodzenia wsch. (od poł. XVI w.), obszerny płaszcz z rękawami, szyty z ciemnego (a., gdy strojny, z czerwonego) sukna, zazw. podszyty futrem, szamerowany galonem. Etym. - tur fluktuacja krzyżówka.
Co to jest Freude Schoner Gotterfunken:
Jak lepiej Freude schöner Götterfunken nm., o radości, (piękna) iskro bogów! Etym. - z wiersza Schillera Do radości, śpiewanego poprzez chór w finale IX symfonii Beethovena fluktuacja co to jest.
Słownik Fosburyego Skok:
Kiedy angielskiego: Fosbury flop) sport. styl skoku wzwyż, gdzie skoczek przechodzi głową do przodu nad poprzeczką i przesuwa się nad nią twarzą do góry tak, by upaść na plecy. Etym. - od nazwiska amer fluktuacja słownik.
Czym jest Floret:
Od czego zależy floret sport. broń szermiercza o wąskiej, czworograniastej klindze, zakończonej ochronną gałką. Etym. - fr. fleuret 'jw.' z wł. fioretto 'kwiatek; gałka floretu; floret' od ?Xac. flos, zobacz flora fluktuacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: