foksterier co to jest
Co to jest foksterier? Definicja foksterier najpopularniejsza rasa z angielskiego: terierów.

Czy przydatne?

Definicja foksterier

Definicja z ang. fox terrier, z niem. Foxterrier.

Co znaczy FOKSTERIER: foksterier najpopularniejsza rasa z angielskiego: terierów gładkowłosych i szorstkowłosych, o tułowiu krótkim, maści białej w nieliczne czarne a. rude plamy, żywych, zadzierzystych, z pasją łowiecką, stosowanych dawn. jako psy norowce do polowania na lisy. Etym. - z angielskiego: fox terrier 'jw.'; fox, zobacz fokstrot; teriery

Czym jest foksterier znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy FOK:
Definicja część omasztowania, ożaglowania a. olinowania) fokmaszt(u). fok żegl. fokmaszt, przedniak, przedni maszt; fokżagiel, pierwszy od dołu żagiel na fokmaszcie; trójkątny sztaksel na jednomasztowcach foksterier co to jest.
Co znaczy Five Oclock:
Definicja wym. fajwoklok (ti:)] dosł. (herbata) o godzinie piątej po południu; popołudniowe przyjęcie towarzyskie; por. cocktail party. Etym. - z angielskiego: five '5'; clock 'zegar'; tea 'herbata foksterier definicja.
Co znaczy Filippi:
Definicja się pod F.) spotkać się ze swym przeznaczeniem, z nieubłaganym losem, gwałtowną śmiercią. Etym. - ?Xac. Philippi, gr. Philippoi w staroż. miasto w Macedonii zał. 358 przed naszą erą poprzez Filipa II foksterier co znaczy.
Co znaczy Free Jazz:
Definicja music, new jazz [wym. fri: mjuzik, nju:] z angielskiego:, 'wyzwolony jazz, wyzwolona muzyka, nowy jazz' awangardowy kierunek muz. jazzowej 60. lat XX w. (Don Cherry, Ornette Coleman i in foksterier słownik.
Co znaczy Franglais:
Definicja frãgle] francuszczyzna zawierająca sporo z angielskiego: słów i wyrażeń; por. Frenglish. Etym. - fr. połączenie wyrazów français i anglais 'fr.' i 'z angielskiego:', termin spopularyzowany w poł. lat foksterier znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: