foolproof co to jest
Co to jest foolproof? Definicja foolproof [fu:lpru:f] niezawodny; prosty, łatwy w działaniu i.

Czy przydatne?

Definicja foolproof

Definicja z ang. foolproof, z niem. narrensicher.

Co znaczy FOOLPROOF: foolproof [fu:lpru:f] niezawodny; prosty, łatwy w działaniu i obsłudze. Etym. - z angielskiego: 'jw.'; fool 'głupiec'; proof 'odporny', por. proof

Czym jest foolproof znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fenetyczny:
Definicja odnoszący się do sposoby klasyfikacji organizmów opartej na ogólnych a. względnych stopniach podobieństwa pomiędzy nimi, nie biorącej pod uwagę ich przeszłości ewolucyjnej; por. kladystyczny. Etym foolproof co to jest.
Co znaczy Fungar Inani Munere:
Definicja fungar inani munere ?Xac., spełnię bezużyteczny wymóg. Etym. - z Wergiliusza (Eneida, 6, 885 foolproof definicja.
Co znaczy Filung:
Definicja filung, płycina, ramiak - w stolarstwie: płaszczyzna, otoczona wypukłą listwą a. ramą. Etym. - nm. Füllung 'jw'. od füllen 'napełniać foolproof co znaczy.
Co znaczy Frottage:
Definicja frotaż], frotaż, plast. metoda odbijania faktury różnych elementów (drewna, tkanin i tak dalej) na papierze poprzez silne pocieranie ołówkiem; wcierka. frotté tkanina bawełniana tkana z dwiema foolproof słownik.
Co znaczy Fokstrot:
Definicja towarzyski w stylu ragtime, w takcie parzystym (por. blues; charleston). Etym. - z angielskiego: foxtrot '(dosł. lisi trucht) taniec wprowadzony w stanach zjednoczonych ameryki około r. 1912'; fox foolproof znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: