forsztag co to jest
Co to jest forsztag? Definicja forsztag żegl. więź przednia, lina łącząca przedni maszt z.

Czy przydatne?

Definicja forsztag

Definicja z ang. Forestay, z niem. Vorstag.

Co znaczy FORSZTAG: forsztag żegl. więź przednia, lina łącząca przedni maszt z bukszprytem a. dziobnicą. Etym. - nm. vor 'przed'; zobacz sztag

Czym jest forsztag znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Filozofia:
Definicja dążąca do poznania istoty, struktury i zasad bytu i myślenia i najogólniejszych praw rządzących człowiekiem, społeczeństwem i przyrodą; badanie krytyczna metod i pojęć danej dyscypliny wiedzy; pot forsztag co to jest.
Co znaczy Fortran:
Definicja język algorytmiczny użytkowany raczej w komputerach amer., zwł. produkcji spółki IBM; zobacz algol. Etym. - amer. nazwa handl.; skr. od z angielskiego: for(mula) tran(slator) dosł. 'tłumacz formuł forsztag definicja.
Co znaczy Facit Indignatio Versum:
Definicja facit indignatio versum ?Xac., oburzenie rodzi wiersz (poezję; satyrę). Etym. - z Juwenalisa (Satyry, 1, 79); regularnie: ...versus ('wiersze forsztag co znaczy.
Co znaczy Felix:
Definicja Felix nm., Europejska Nagroda Filmowa w kształcie statuetki, przyznawana dorocznie w Berlinie od 1988 r forsztag słownik.
Co znaczy Formiści:
Definicja formizm, formiści polscy, awangardowe ugrupowanie art., założone w 1917 r. w Krakowie poprzez Andrzeja i Zbigniewa Pronaszków i T. Czyżewskiego. Etym. - zobacz forma forsztag znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: