skok fosburyego co to jest
Co to jest Fosburyego skok? Definicja Fosbury'ego skok (z angielskiego: Fosbury flop) sport. styl.

Czy przydatne?

Definicja Fosburyego skok

Definicja z ang. Fosburyego jump, z niem. Fosburyego Sprung.

Co znaczy FOSBURYEGO SKOK: Fosbury'ego skok (z angielskiego: Fosbury flop) sport. styl skoku wzwyż, gdzie skoczek przechodzi głową do przodu nad poprzeczką i przesuwa się nad nią twarzą do góry tak, by upaść na plecy. Etym. - od nazwiska amer. lekkoatlety Dicka Fosbury [wym. fozberi], który zapoczątkował skakanie tym stylem na Olimpiadzie 1968 w Mexico City

Czym jest Fosburyego skok znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fingować:
Porównanie fingować pozorować; udawać, zmyślać; fałszować. Etym. - ?Xac. fingere 'kształtować; zdobić; jw fosburyego skok co znaczy.
Krzyżówka Forum:
Dlaczego teren, na którym przedstawia się istotne kwestie publiczne do rozważenia, osądzenia, załatwienia; por. agora. Etym. - ?Xac. 'rynek, targowisko; plac, miejsce publiczne do odbywania sądów, zgromadzeń fosburyego skok krzyżówka.
Co to jest Fumum Et Opes Strepitumque Romae:
Jak lepiej fumum, et opes, strepitumque Romae ?Xac., wyziewy, bogactwo i zgiełk Rzymu. Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 29, 12 fosburyego skok co to jest.
Słownik Falsum In Uno Falsum In Omni:
Kiedy falsum in uno, falsum in omni ?Xac., fałszywy w jednym (szczególe), fałszywy we wszystkich fosburyego skok słownik.
Czym jest Ful:
Od czego zależy ful w pokerze - trójka i para. Etym. - z angielskiego: full (house) dosł. 'pełny (dom); jw fosburyego skok czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: