skok fosburyego co to jest
Co to jest Fosburyego skok? Definicja Fosbury'ego skok (z angielskiego: Fosbury flop) sport. styl.

Czy przydatne?

Definicja Fosburyego skok

Definicja z ang. Fosburyego jump, z niem. Fosburyego Sprung.

Co znaczy FOSBURYEGO SKOK: Fosbury'ego skok (z angielskiego: Fosbury flop) sport. styl skoku wzwyż, gdzie skoczek przechodzi głową do przodu nad poprzeczką i przesuwa się nad nią twarzą do góry tak, by upaść na plecy. Etym. - od nazwiska amer. lekkoatlety Dicka Fosbury [wym. fozberi], który zapoczątkował skakanie tym stylem na Olimpiadzie 1968 w Mexico City

Czym jest Fosburyego skok znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fulguryt:
Definicja piorunowa, piorunowiec, rurka a. pręt kwarcowy powstały z piasku albo skały, stopionych od uderzenia pioruna. Etym. - ?Xac. fulguritus 'ugodzony piorunem' od fulgur 'błyskawica; piorun' z fulgere '(b fosburyego skok co to jest.
Co znaczy Festina Lente:
Definicja festina lente ?Xac., śpiesz się bez pośpiechu. Etym. - ze Swetoniusza (Boski August, 25), maksyma cesarza Augusta (gr. speúde bradéōs); por. Erazm (Adagia, 2, 1, 1 fosburyego skok definicja.
Co znaczy Freak:
Definicja freak [wym. fri:k] z angielskiego:, 'kaprys; wybryk' w muzyce rockowej - arogancka, impertynencka maniera wykonawcza (Franka Zappy, Johnny Wintera i in fosburyego skok co znaczy.
Co znaczy Foliowy Kwas:
Definicja pteroiloglutaminowy) kwas wit. występująca obficie w zielonych liściach warzyw, w drożdżach i wątrobie, konieczna jako czynnik krwiotwórczy i w syntezie kwasów nukleinowych i w podziale jąder fosburyego skok słownik.
Co znaczy Feruła:
Definicja jak pręt, rózga, liniał) stosowany, zwł. dawn., do karania dzieci, gł. do bicia po rękach; przen. przest. rygor, dyscyplina, karność; regulamin. Etym. - ?Xac. ferula bot. 'koper olbrzymi; pręt, bat fosburyego skok znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: