freak co to jest
Co to jest freak? Definicja freak [wym. fri:k] z angielskiego:, 'kaprys; wybryk' w muzyce rockowej.

Czy przydatne?

Definicja freak

Definicja z ang. freak, z niem. Laune.

Co znaczy FREAK: freak [wym. fri:k] z angielskiego:, 'kaprys; wybryk' w muzyce rockowej - arogancka, impertynencka maniera wykonawcza (Franka Zappy, Johnny Wintera i in.)

Czym jest freak znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy FOR:
Definicja złożeniach: noszący; nosiciel; dźwigacz; przenoszący, przynoszący. Etym. - gr. phorá 'noszenie; (błyskawiczny) ruch' i -phoros 'noszący' od phérein 'nosić'; por. amfora; anafora; diafora; epifora freak co to jest.
Co znaczy Feste Farina E Forza:
Definicja feste, farina e forza (f.f.f.) wł., zabawy, mąka (chleb) i siła (trzymają lud w karbach); por. panem et circenses. Etym. - hasło Burbonów sycylijskich w Neapolu (1738-1860 freak definicja.
Co znaczy Fiumare:
Definicja koryta rzeczne obszarów śródziemnomorskich, napełniające się wodą tylko w porach deszczowych a. po ogromnych ulewach. Etym. - wł. 'jw.' od fiume 'rzeka' z ?Xac. flumen 'jp.' od fluere, zobacz fluid freak co znaczy.
Co znaczy Fuhrer:
Definicja rer] wódz, w hitlerowskich, nazistowskich Niemczech (1933-45) o Adolfie Hitlerze (1889-1945); por. duce. Etym. - nm. 'przewodnik; kierownik; kierowca; wódz; prowodyr' od führen 'prowadzić; kierować freak słownik.
Co znaczy Fidelitas Gratia Fidelitatis:
Definicja fidelitas gratia fidelitatis ?Xac., wierność nagradza się sama freak znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: