freblanka co to jest
Co to jest freblanka? Definicja freblanka dawn. przedszkolanka. freblówka dawn. przedszkole. Etym.

Czy przydatne?

Definicja freblanka

Definicja z ang. freblanka, z niem. freblanka.

Co znaczy FREBLANKA: freblanka dawn. przedszkolanka. freblówka dawn. przedszkole. Etym. - pedagog nm. Fryderyk Fröbel (1782-1852), artysta ogródków dziecięcych, zajmował się zwł. dziećmi w wieku przedszkolnym

Czym jest freblanka znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fibonacciego Ciąg:
Definicja ciąg liczb 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377..., z których każda (niezależnie od dwóch pierwszych) jest sumą dwóch wcześniejszych. Etym. - ciąg ten podał w 1202 ogromny matematyk wł freblanka co to jest.
Co znaczy Fordanser:
Definicja fordanser(ka) płatny partner do tańca w lokalach rozrywkowych; por. taxi girl. Etym. - nm. vor 'przed'; fr. danseur 'tancerz' od danser 'tańczyć'; por. dancing freblanka definicja.
Co znaczy Feeria:
Definicja odznaczające się fantastyką efektów świetlnych, nastrojem baśniowym; widok, krajobraz feeryczny, czarodziejski, mieniący się barwami. Etym. - fr. féerie 'czary; feeria teatr.' od fée 'czarownica freblanka co znaczy.
Co znaczy Fu Jong:
Definicja fu jong chiń., omlet nadziewany siekaną wieprzowiną, kurą a. jarzynami freblanka słownik.
Co znaczy Filemon I Baucis:
Definicja uosobienie miłości małżeńskiej. Etym. - w mit. fr. Philēmōn i Baukís; kochająca się para starych małżonków, którzy, mimo biedy, podjęli gościnnie Zeusa i Hermesa, za co uniknęli potopu, po Zgonu zaś freblanka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: