frenglh co to jest
Co to jest Frenglish? Definicja Frenglish [wym. fringlisz] angielszczyzna zawierająca sporo fr.

Czy przydatne?

Definicja Frenglish

Definicja z ang. Frenglish, z niem. Frenglish.

Co znaczy FRENGLISH: Frenglish [wym. fringlisz] angielszczyzna zawierająca sporo fr. słów i wyrażeń. Etym. - z angielskiego: połączenie wyrazów French i English 'fr.' i 'z angielskiego:', wzorowane na fr. terminie franglais (zobacz)

Czym jest Frenglish znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Full Of Wise Saws And Modern Instances:
Definicja full of wise saws and modern instances z angielskiego:, zdań mądrych pełny i nowych przykładów. Etym. - z Szekspira (Jakub o sędzi w Jak wam się podoba, 2, 7 frenglish co to jest.
Co znaczy Faul:
Definicja faul sport. umyślne przeszkodzenie przeciwnikowi w grze w sposób niezgodny z przepisami. Etym. - z angielskiego: foul 'plugastwo, paskudztwo; zaczepienie, zawadzenie; faul frenglish definicja.
Co znaczy Flet:
Definicja flet (f. ogromny) dęty, drewniany instrument muz. z bocznym otworem do zadęcia, o wysokiej skali; (f. mały) pikulina, pikolo. fletnia Pana zobacz syringa. Etym. - nm. Flöte 'flet frenglish co znaczy.
Co znaczy Fonetyczny:
Definicja odnoszący się do fonetyki; dźwiękowy, głoskowy. foniczny głosowy, dźwiękowy, akustyczny. fonoteka archiwum nagrań (taśm, płyt) dźwiękowych; dyskoteka połączona z taśmoteką (zbiorem taśm frenglish słownik.
Co znaczy Furiant:
Definicja czeski taniec lud. w takcie trójdzielnym, ze zmiennymi (synkopowanymi) akcentami (Smetana, Dvořák). Etym. - czes. 'jw.' z ?Xac. furians dpn. furiantis p.pr. od furiare 'szaleć' z furia, zobacz furia frenglish znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: