frbee co to jest
Co to jest frisbee? Definicja frisbee [wym. frizbi:] małe krążki a. talerzyki z plastiku, które.

Czy przydatne?

Definicja frisbee

Definicja z ang. Frisbee, z niem. Frisbee.

Co znaczy FRISBEE: frisbee [wym. frizbi:] małe krążki a. talerzyki z plastiku, które, wyrzucone lekko w powietrze, szybują w nim na dość sporą odległość. Etym. - amer.z angielskiego:, nazwa handl

Czym jest frisbee znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Filigran:
Porównanie ażurowy ornament (a. cały element) złotniczy z cienkich drucików, regularnie z granulacją, w połączeniu z emalią; symbol wodny na papierze. filigranowy drobny, łagodny, misterny; ażurowy. Etym. - fr frisbee co znaczy.
Krzyżówka Fuzle:
Dlaczego oleje fuzlowe, ciecz oleista powstająca w okolicy alkoholu etylowego jako uboczny wytwór fermentacji, szkodliwa dla organizmu, nadająca surówce przykry smak i duszącą woń, oddzielana w procesie frisbee krzyżówka.
Co to jest Factum Abiit Monumenta Manent:
Jak lepiej factum abiit; monumenta manent ?Xac., gest mija; pomniki (jego) pozostają. Etym. - z Owidiusza (Fasti, 4, 709 frisbee co to jest.
Słownik Folk:
Kiedy angielskiego:, 'ludowy', pop. muzyka ludowa; por. pop-rock. folk rock z angielskiego:, połączenie rocka z piosenką lud. uprawiane od 60. lat XX w. (Bob Dylan, Niemen, Skaldowie i in frisbee słownik.
Czym jest Furens Quid Femina Possit:
Od czego zależy furens quid femina possit ?Xac., to, co może (uczynić) rozwścieczona kobieta. Etym. - z Wergiliusza (Eneida, 5, 6 frisbee czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: