frutarianin co to jest
Co to jest frutarianin? Definicja frutarianin zwolennik odżywiania się wyłącznie owocami. Etym.

Czy przydatne?

Definicja frutarianin

Definicja z ang. fruitarian, z niem. Obstesser.

Co znaczy FRUTARIANIN: frutarianin zwolennik odżywiania się wyłącznie owocami. Etym. - wł. frutta 'owoce'; zobacz weg(eta)rianin

Czym jest frutarianin znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy For Brutus Is An Honourable Man:
Definicja for Brutus is an honourable man z angielskiego:, iron. ponieważ Brutus mężem jest (przecież) szanownym. Etym. - z Szekspira (Antoniusz w Juliuszu Cezarze, 3, 2 frutarianin co to jest.
Co znaczy Flader:
Definicja zobacz mazer; (w l.mn.) straszaki, sznury z rozwieszonymi barwnymi chorągiewkami, szmatkami, piórkami, do fladrowania, otaczania ostępu zimą, po wytropieniu zwierzyny, w celu odstraszenia jej od frutarianin definicja.
Co znaczy Femiczny Trybunał:
Definicja śrdw. sekretny trybunał powoływany do sądzenia członków możnych rodów, sąd kapturowy. Etym. - nm. Feme 'sąd kapturowy w śrdw. Niemczech; sąd kapturowy sekretnych nm. org. hitlerowskich' ze śr.g.nm frutarianin co znaczy.
Co znaczy Fajerwerki:
Definicja sztuczne, towary pirotechniczne do celów widowiskowych, dające przy spalaniu i detonacji różne efekty optyczne i akustyczne (race, rakiety, świece rzymskie, ognie bengalskie). Etym. - nm. Feuerwerk frutarianin słownik.
Co znaczy Fiolka:
Definicja fiolka flakonik, flaszeczka; ampułka, szklana zasklepiona banieczka z lekiem do zastrzyknięcia. Etym. - fr. fiole 'flaszeczka' z ?Xac. phiala 'kubek' z gr. phiálē, zobacz fiala frutarianin znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: