frytki co to jest
Co to jest frytki? Definicja frytki surowe ziemniaki krajane w słomkę (w plasterki, paseczki) i.

Czy przydatne?

Definicja frytki

Definicja z ang. chips, z niem. Französisch frites.

Co znaczy FRYTKI: frytki surowe ziemniaki krajane w słomkę (w plasterki, paseczki) i smażone w gorącym tłuszczu na kolor jasnożółty. Etym. - fr. frites pop. 'jw.' l.mn. od frite z r.ż. od p.p. z frire 'smażyć' od ?Xac. frigere 'jp.'

Czym jest frytki znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fidus Achates:
Definicja fidus Achates ?Xac., wierny Achates; wzór trwałej, niezłomnej przyjaźni; por. Kastor i Polluks. Etym. - z Wergiliusza (Eneida, 1, 188; 6, 158 i tak dalej); towarzysz Eneasza frytki co to jest.
Co znaczy Fetta:
Definicja fetta n.gr., najpopularniejszy grecki słony ser owczy, miękki, biały, nietrwały, kruchy, jadany z oliwkami (a. dżemem) i chlebem frytki definicja.
Co znaczy Frencz:
Definicja frencz kurtka wojsk. z czterema sporymi naszytymi kieszeniami. Etym. - od nazwiska feldmarszałka bryt. z czasów I wojny świat.: John D. French (1852-1925 frytki co znaczy.
Co znaczy Falset:
Definicja nienaturalnie wysoki, piskliwy głos męski; muz. fistuła, głos sztucznie wydobywany (zwł. poprzez tenorów) poprzez naprężenie części wiązadeł głosowych, o oktawę wyższy od normalnej skali śpiewającego frytki słownik.
Co znaczy Feromony:
Definicja związki chem. wydzielane poprzez owady, ryby, kraby i tak dalej w formie substancji zapachowych charakterystycznych dla gatunku, pozwalających na przekazywanie zakodowanych informacji, poszukiwanie frytki znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: