ftyzjatra co to jest
Co to jest ftyzjatra? Definicja ftyzjatra, ftyzjolog specjalista w dziedzinie ftyzjatrii.

Czy przydatne?

Definicja ftyzjatra

Definicja z ang. ftyzjatra, z niem. ftyzjatra.

Co znaczy FTYZJATRA: ftyzjatra, ftyzjolog specjalista w dziedzinie ftyzjatrii, ftyzjologii, med. nauce o gruźlicy płuc. Etym. - gr. phthísis 'suchoty'; zobacz -iatr(i)a; log-; -log

Czym jest ftyzjatra znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Filumenista:
Definicja filumenista kolekcjoner nalepek na pudełkach od zapałek. filumenistyka zbieractwo etykietek zapałczanych. Etym. - zobacz -fil(o)- 1; lumen ftyzjatra co to jest.
Co znaczy Fleet Street:
Definicja fli:t stri:t] prasa londyńska. Etym. - od nazwy ulicy w Londynie (biegnącej od Ludgate Circus do Strandu), na (a. w pobliżu) której mieszczą się liczne redakcje gazet i periodyków; od nazwy rzeki ftyzjatra definicja.
Co znaczy Fascynacja:
Definicja fascynacja oczarowanie, olśnienie, urok, urzekający wpływ. fascynujący. fascynować. Etym. - ?Xac. fascinatio 'zaczarowanie; oczarowanie' od fascinare 'czarować ftyzjatra co znaczy.
Co znaczy Feblik:
Definicja feblik przest. skłonność, sympatia, słabość do kogoś. Etym. - fr. faible 'słaba strona, słabość' od 'słaby' z ?Xac. flebilis 'opłakany, godny politowania; słaby' od flēre 'płakać ftyzjatra słownik.
Co znaczy Franszyza:
Definicja klauzula umowy ubezpieczeniowej, zastrzegająca ograniczenie sumy odszkodowania (w ustalonych uwarunkowaniach). Etym. - fr. franchise 'zwolnienie od czegoś; szczerość' od franchir 'przekroczyć' z ftyzjatra znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: