fuksja co to jest
Co to jest fuksja? Definicja fuksja bot. ułanka. Etym. - n.z łaciny fuchsia 'jw.' od nazwiska.

Czy przydatne?

Definicja fuksja

Definicja z ang. fuchsia, z niem. Fuchsie.

Co znaczy FUKSJA: fuksja bot. ułanka. Etym. - n.z łaciny fuchsia 'jw.' od nazwiska botanika nm.: Leonard Fuchs (1501-66)

Czym jest fuksja znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Feston:
Porównanie się malowniczo girlanda z kwiatów, zieleni, owoców, wstęg; ornament, motyw dekoracyjny, płaskorzeźba, w kształcie półwieńca z roślin. festyn zabawa (ogrodowa; ludowa); uroczystość, bal; bankiet fuksja co znaczy.
Krzyżówka Fading:
Dlaczego fejding] zanik odbioru radiowego; wahania słyszalności w okresie audycji. Etym. - z angielskiego: 'jw.' od fade 'więdnąć; płowieć; zanikać' od 'zwiędły; banalny' z ?Xac. fatuus 'niesmaczny; niemądry fuksja krzyżówka.
Co to jest Fen:
Jak lepiej fen, ciepły, suchy alpejski płd. wiatr halny; elektr. suszarka do włosów (nazwa handl.). Etym. - nm. 'jw.' z ?Xac. (ventus) favonius 'wiatr ciepły, odwilżony, zachodni; zefir' od fovēre 'grzać fuksja co to jest.
Słownik Forint:
Kiedy forint waluta węgierska (= 100 fillerów). Etym. - węg. 'jw.' z wł. fiorino, zobacz floren fuksja słownik.
Czym jest Ferro Et Igni:
Od czego zależy ogniem i mieczem. Etym. - Lukan (De bello civili, 2, 443) pisze, Iż Cezar wolałby spustoszyć państwo ogniem i mieczem (ferro populetur et igni), niż najechać go nie napotykając oporu gospodarzy fuksja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: