furia co to jest
Co to jest furia? Definicja furia niepohamowany gniew, szał, wściekłość; megiera, pasjonatka.

Czy przydatne?

Definicja furia

Definicja z ang. fury, z niem. Wut.

Co znaczy FURIA: furia niepohamowany gniew, szał, wściekłość; megiera, pasjonatka, sekutnica, jędza, wiedźma. furiat niebezpieczny dla otoczenia wariat; szaleniec; pasjonat. Etym. - ?Xac. furia 'szaleństwo, wściekłość', Furie (Furiae); w mit. rz. nieubłagane i nielubiane boginki kary i pomsty za zbrodnie; zobacz Erynie

Czym jest furia znaczenie w Znaczenie F .

Co znaczy Fondue:
Definicja gorący, roztopiony ser z białym winem, gdzie, tuż przed spożyciem, zanurza się kawałki bułki na długim widelcu; (f. bourguignonne) danie złożone z kawałeczków polędwicy wołowej, zanurzanych na długim furia co to jest.
Co znaczy Foje:
Definicja foje zobacz foyer furia definicja.
Co znaczy Filologia:
Definicja zajmująca się badaniem języka i literatury poszczególnych narodów; f. klasyczna - edukacja o piśmiennictwie staroż. Greków i Rzymian; por. neofilologia. Etym. - gr. philología 'umiłowanie edukacji furia co znaczy.
Co znaczy Fonendoskop:
Definicja fonendoskop słuchawka lekarska, złożona z dwu rurek gumowych, z zakończeniami wkładanymi do uszu lekarza, i membrany przykładanej do ciała pacjenta; por. auskultacja. Etym. - zobacz fon-; endoskop furia słownik.
Co znaczy Fiksacja:
Definicja zdarzenie utrwalania się pewnych sposobów zachowania (zwł. pod wpływem przymusu powodującego mocną frustrację), choćby były one zupełnie nieracjonalne i przynosiły jednostce szkodę; sztywność myślowa furia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: