gajdy co to jest
Co to jest gajdy? Definicja gajdy muz., lud. dudy. Etym. - osm. tur. gajda. Słownik gajdy: Gajdy co.

Czy przydatne?

Definicja gajdy

Definicja z ang. gajdy, z niem. Gajdy.

Co znaczy GAJDY: gajdy muz., lud. dudy. Etym. - osm. tur. gajda

Czym jest gajdy znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gulasz:
Porównanie z pokrajanego na kawałki mięsa wołowego duszonego z tłuszczem, cebulą i papryką, przyrządzana pierw. poprzez karpackich górali węg., pasterzy owiec, w kociołkach zwanych bogrács, spożywana nocą na gajdy co znaczy.
Krzyżówka Gatorade:
Dlaczego gejtorejd] napój bezalkoholowy zawierający glikozę, kwas cytrynowy, dwuwęglan sodowy i tak dalej, stosowany poprzez zawodników sport. dla szybkiego uzupełnienia utraconych płynów i soli organicznych gajdy krzyżówka.
Co to jest Greenback:
Jak lepiej nbäk] banknot dolarowy USA. Etym. - z angielskiego:amer. hist. pop. 'nazwa amer. banknotu z godłem na odwrocie wydrukowanym w kolorze zielonym, wypuszczonego w r. 1862 dla finansowania wojny domowej gajdy co to jest.
Słownik Glajchszaltować:
Kiedy przen. na siłę równać, podciągać pod szablon; polit. ujednolicać przemocą, totalnie (stowarzyszenia, związki, prasę, sposób myślenia i tak dalej. Etym. - nm. gleichschalten 'ujednostajnić gajdy słownik.
Czym jest Grynszpan:
Od czego zależy grynszpan zieleń miedziana, zasadowy octan miedziowy; (grynszpan szlachetny) śniedź, zobacz patyna. Etym. - nm. Grünspan 'zieleń miedziana'; grün 'zielony'; span(isches Grün) 'hiszp. zieleń gajdy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: