gang co to jest
Co to jest gang? Definicja gang (amerykańska) banda, szajka bandytów, mafia. Gang Czworga ekipa.

Czy przydatne?

Definicja gang

Definicja z ang. gang, z niem. Bande.

Co znaczy GANG: gang (amerykańska) banda, szajka bandytów, mafia. Gang Czworga ekipa wysokich dygnitarzy Komunistycznej Partii Chin, która popierała "rewolucję kulturalną" i przeciwstawiała się modernizacji przemysłu i postępowi kultury chińskiej, aresztowana i osądzona po Zgonu Mao Tse-tunga w 1976 (jedną z czworga była pani Cziang Czing - małżonka Mao). gangster (amerykański) bandyta, członek bandy. Etym. - z angielskiego: gangster 'bandyta' od gang 'drużyna (robocza), ekipa; banda, szajka'

Czym jest gang znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galop:
Definicja galop fr., błyskawiczny taniec w takcie parzystym 2/4, pop. w latach 1825-75; najszybszy, trójtaktowy, susowy, niesymetryczny bieg konia gang co to jest.
Co znaczy Gadolin:
Definicja gadolin chem. pierwIASTEK, Tabl. 1, srebrzysty metal ziem rzadkich; por. lantanowce. Etym. - od nazwiska chemika i mineraloga fiń.: Johann Gadolin (1760-1852 gang definicja.
Co znaczy Gay:
Definicja angielskiego:, dosł. 'wesoły', amer. slang, homoseksualista. Gay Lib(eration) z angielskiego:, 'ruch wyzwolenia homoseksualistów', w stanach zjednoczonych ameryki - wojujący ruch homoseksualistów gang co znaczy.
Co znaczy Gupik:
Definicja oczko, ryba słodkowodna z Barbadosu, Trynidadu i Wenezueli, pod rząd karpieńcokształtnych, regularnie hodowana w akwariach; samce znacząco mniejsze i barwniejsze od samic. Etym. - z angielskiego gang słownik.
Co znaczy Gawra:
Definicja gawra barłóg niedźwiedzi, legowisko zimowe niedźwiedzia (zazw. jama pod korzeniami drzewa zwalonego poprzez wiatr). Etym. - rum. gaura 'jw gang znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: