ganimedes co to jest
Co to jest Ganimedes? Definicja Ganimedes słynny z urody młodzieniec; młody urodziwy podczaszy; por.

Czy przydatne?

Definicja Ganimedes

Definicja z ang. Ganymede, z niem. Ganymed.

Co znaczy GANIMEDES: Ganimedes słynny z urody młodzieniec; młody urodziwy podczaszy; por. Hebe. Etym. - mit. gr. (gr. Ganymēdēs) piękny młodzieniec, którego Zeus pod postacią orła uniósł na Olimp, by tam wspólnie z Hebe usługiwał bogom przy ucztach

Czym jest Ganimedes znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grog:
Definicja alkoholowy (zwł. rum) rozcieńczony wodą, aktualnie zazw. podawany na gorąco z sokiem cytrynowym i niekiedy z cukrem. groggy (bokser) osłabiony walką (zwł. ciosami w głowę), ledwie trzymający się na ganimedes co to jest.
Co znaczy Gymkhana:
Definicja dżimka:na] wyścigi kolarskie a. motorowe ze sztucznymi przeszkodami, mające wykazać walory zawodników i pojazdów. Etym. - z angielskiego: 'popisy sport.; jw.' z hindi gend-chāna 'kort do gry w ganimedes definicja.
Co znaczy Greenback:
Definicja nbäk] banknot dolarowy USA. Etym. - z angielskiego:amer. hist. pop. 'nazwa amer. banknotu z godłem na odwrocie wydrukowanym w kolorze zielonym, wypuszczonego w r. 1862 dla finansowania wojny domowej ganimedes co znaczy.
Co znaczy Gorgonzola:
Definicja gorgonzola ostry ser wł. z mleka krowiego, niebieskawy, żyłkowany; włoski roquefort. Etym. - wł. 'jw.' od nazwy miast wł. na płn. zach. od Mediolanu ganimedes słownik.
Co znaczy GRAF:
Definicja GRAFO- w złożeniach: w odniesieniu pisania, zapisu, rysowania, ilustracji, przedstawiania, edukacji opisowej, formy lit. Etym. - gr. gráphein 'skrobać; rytować; rysować; pisać'; por. choreografia ganimedes znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: