garotte co to jest
Co to jest garotte? Definicja gar(r)otte [wym. garrote] hiszpański sposób tracenia skazańców dzięki.

Czy przydatne?

Definicja garotte

Definicja z ang. garotte, z niem. Garrotte.

Co znaczy GAROTTE: gar(r)otte [wym. garrote] hiszpański sposób tracenia skazańców dzięki żelaznego kołnierza przymocowanego do słupa i zaciskanego śrubą na szyi aż do uduszenia; żelazny kołnierz, którym dokonywa się tej egzekucji. Etym. - hiszp. 'półka; knebel; żelazny kołnierz jw.'

Czym jest garotte znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Golfstrom:
Porównanie szt...] Prąd Zatokowy, ciepły prąd Oceanu Atlantyckiego, płynący od Zatoki Meksykańskiej ku płn. wschodowi aż do Morza Arktycznego i płn.-zach. wybrzeży Europy. Etym. - nm. 'jw.'; Golf 'zatoka garotte co znaczy.
Krzyżówka Gulasz:
Dlaczego z pokrajanego na kawałki mięsa wołowego duszonego z tłuszczem, cebulą i papryką, przyrządzana pierw. poprzez karpackich górali węg., pasterzy owiec, w kociołkach zwanych bogrács, spożywana nocą na garotte krzyżówka.
Co to jest Gre A:
Jak lepiej greża jedwab surowy z rozwijanych oprzędów jedwabników. Etym. - fr. grège 'surowy (o jedwabiu)' z wł. greggio 'surowy; szary garotte co to jest.
Słownik Gherao:
Kiedy okrążenie', w Indiach i Pakistanie - forma protestu społ., demonstracja, której uczestnicy otaczają budynek (instytucji, biura czy fabryki), uniemożliwiając wejście a. wyjście z niego garotte słownik.
Czym jest Gold:
Od czego zależy gold z angielskiego:, dosł. 'złoto', w stanach zjednoczonych ameryki - płyta gramofonowa, której sprzedaż przekroczyła mln egzemplarzy a. album płytowy, którego sprzedaż przyniosła mln dolarów garotte czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: