gaskonada co to jest
Co to jest gaskonada? Definicja gaskonada chełpliwość, bufonada, fanfaronada. Etym. - fr.

Czy przydatne?

Definicja gaskonada

Definicja z ang. gaskonada, z niem. gaskonada.

Co znaczy GASKONADA: gaskonada chełpliwość, bufonada, fanfaronada. Etym. - fr. gasconnade 'przechwałki' z Gascon 'Gaskończyk; przen. junak, fanfaron, samochwał' od dawn. prowincji fr. Gascogne, z ?Xac. Vasconia 'państwo Waskonów w Galii Akwitańskiej, Gaskonia'

Czym jest gaskonada znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Groundhostess:
Definicja groundhostess [wym. graundhoustes] urzędniczka opiekująca się pasażerami na lotnisku aż do chwili ich wejścia do samolotu. Etym. - z angielskiego: 'jw.'; ground 'ziemia, grunt'; zobacz hostess gaskonada co to jest.
Co znaczy Grande Nation:
Definicja la) Grande Nation fr., Ogromny Naród, jest to Francja gaskonada definicja.
Co znaczy Garson:
Definicja kelner. garsoniera mieszkanie kawalerskie, kawalerka. garsonka sukienka złożona ze spódniczki i żakiecika; fryzura żeńska wzorowana na męskiej. Etym. - fr. garçonne 'chłopczyca; garsonka' i gaskonada co znaczy.
Co znaczy Gram:
Definicja jednostka masy, równa masie 1 cm3 wody w temp. 4°C. -GRAM, GRAM(O) w złożeniach: jednostka, której fundamentem (jedną z podstaw) jest gram; w odniesieniu języka, litery, pisma, zapisu, rysunku. Etym gaskonada słownik.
Co znaczy Geszeft:
Definicja biznes, (nieuczciwa) transakcja handlowa; spekulacja, kombinacja, afera. geszefciarz. Etym. - nm. Geschäft 'biznes; kwestia; sklep, dom handl.; zatrudnienie' od schaffen 'tworzyć; pracować gaskonada znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: