gaur co to jest
Co to jest gaur? Definicja gaur gatunek z rodz. pustorożców, dziki garbaty bawół maści brązowo.

Czy przydatne?

Definicja gaur

Definicja z ang. gaur, z niem. Gaur.

Co znaczy GAUR: gaur gatunek z rodz. pustorożców, dziki garbaty bawół maści brązowo-czarnej, od spodu żółtej, na nogach białej, żyjący małymi stadami w lasach Indii, Birmy i Półwyspu Malajskiego; zobacz gajal. Etym. - hindi z sanskr. gaura

Czym jest gaur znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grata Novitas:
Porównanie grata novitas ?Xac., nowość (jest ludziom) miła. Etym. - z Erazma (Adagia, 3, 9, 38); myśl z Homera (Odyseja, 1, 351); "ludzie w najwyższym stopniu chwalą pieśń najnowszą dla ich uszu" gaur co znaczy.
Krzyżówka Gupik:
Dlaczego oczko, ryba słodkowodna z Barbadosu, Trynidadu i Wenezueli, pod rząd karpieńcokształtnych, regularnie hodowana w akwariach; samce znacząco mniejsze i barwniejsze od samic. Etym. - z angielskiego gaur krzyżówka.
Co to jest Golgota:
Jak lepiej męczeństwo; cierpienie moralne. Etym. - gr. Golgothá z aram. gulgoltā 'miejsce czaszek; bibl. miejsce Trupiej Głowy' z hebr. gulgōlet 'czaszka'; wzgórze pod Jerozolimą, na którym ukrzyżowano gaur co to jest.
Słownik Guignol:
Kiedy giniol] sprytny wesołek, kpiarz, postać z fr. teatru marionetek (Lyon, od XVIII w.). Grand Guignol [wym. grã giniol] przen. okropność, makabra, niesamowitość; nazwa teatru przy ul. Chaptal na gaur słownik.
Czym jest Genuakord:
Od czego zależy genuakord zobacz manczester gaur czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: