gazela co to jest
Co to jest gazela? Definicja gazela pot. nazwa drobniejszych, szybkich antylop. Etym. - arab.

Czy przydatne?

Definicja gazela

Definicja z ang. gazelle, z niem. Gazelle.

Co znaczy GAZELA: gazela pot. nazwa drobniejszych, szybkich antylop. Etym. - arab. ghazāl 'młodziutki jelonek; dzika koza'

Czym jest gazela znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gran Turismo:
Porównanie Gran Turismo, skr. GT, typ samochodu odpowiadającego wygórowanym wymaganiom, jakie stawia się samochodom wyścigowym. Etym. - wł. gran(de) 'ogromny; silny'; turismo 'turystyka gazela co znaczy.
Krzyżówka Gong:
Dlaczego instrument muz. (o nieokreślonej wysokości dźwięku, o brzmieniu stłumionym, ale donośnym i przenikliwym) w kształcie brązowej tarczy o wywiniętym brzegu, w którą uderza się pałką a. młotkiem. Etym gazela krzyżówka.
Co to jest Genocide:
Jak lepiej genocide [wym. dżenousajd] z angielskiego:, ludobójstwo; zobacz Völkermord. Etym. - z Rafała Lemkina (Axis rule in Occupied Europe), 1944 r gazela co to jest.
Słownik Garson:
Kiedy kelner. garsoniera mieszkanie kawalerskie, kawalerka. garsonka sukienka złożona ze spódniczki i żakiecika; fryzura żeńska wzorowana na męskiej. Etym. - fr. garçonne 'chłopczyca; garsonka' i gazela słownik.
Czym jest Go:
Od czego zależy od VIII w., wg pierwowzoru chiń.) gra jap., rozgrywana poprzez 2 graczy 181 czarnymi i 181 białymi kamieniami na kwadratowej tablicy (na której 19 linii przecina się z innymi 19 liniami, tworząc 361 gazela czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: