geep co to jest
Co to jest geep? Definicja geep [wym. gi:p] mieszaniec międzygatunkowy barana i kozy a. kozła i.

Czy przydatne?

Definicja geep

Definicja z ang. Geep, z niem. Geep.

Co znaczy GEEP: geep [wym. gi:p] mieszaniec międzygatunkowy barana i kozy a. kozła i owcy, bezpłodny, wyhodowany dzięki inżynierii genetycznej. Etym. - z angielskiego: z połączenia wyrazów goat 'koza' i sheep 'owca'; zwierzę utworzone po raz pierwszy poprzez zoologów w Cambridge w 1984 r

Czym jest geep znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gobelin:
Porównanie tapiseria (zwł. wykonane po r. 1667). Etym. - fr. 'jw.'; od nazwy zakładów farbiarsko-tapiseryjnych w Paryżu, założonych poprzez rodzinę Gobelin w XV w., wykupionych poprzez Ludwika XIV i aktywnych geep co znaczy.
Krzyżówka Gonfalonier:
Dlaczego republikach wł.: chorąży; zwierzchnik republiki florentyńskiej (XIV w. - 1532 r.). Etym. - wł. gonfaloniere 'chorąży; burmistrz; hist. jw.' od gonfalone 'chorągiew', pochodzenia germ geep krzyżówka.
Co to jest Gay:
Jak lepiej angielskiego:, dosł. 'wesoły', amer. slang, homoseksualista. Gay Lib(eration) z angielskiego:, 'ruch wyzwolenia homoseksualistów', w stanach zjednoczonych ameryki - wojujący ruch homoseksualistów geep co to jest.
Słownik Grande Sonnerie:
Kiedy grande sonnerie fr., dosł. 'ogromne dzwonienie', mechanizm bicia w dzwony i dzwonki zegarowe, gdzie wydzwania się co 15 min. godzinę i kwadranse geep słownik.
Czym jest Grynderstwo:
Od czego zależy zakładanie, w momencie koniunktury gospodarczej, przedsiębiorstw mających dać błyskawiczny zysk oparty na spekulacji (koniec XIX i pocz. XX w.). Etym. - nm. Gründerzeit 'moment grynderski'; Gründer geep czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: