licznik geigeramullera co to jest
Co to jest GeigeraMullera licznik? Definicja Geigera-Müllera licznik jeden z tak zwany liczników.

Czy przydatne?

Definicja GeigeraMullera licznik

Definicja z ang. GeigeraMullera counter, z niem. GeigeraMullera Gegen.

Co znaczy GEIGERAMULLERA LICZNIK: Geigera-Müllera licznik jeden z tak zwany liczników jonizacyjnych, przyrząd do detekcji i rejestracji cząstek promieniowania jonizującego. Etym. - od nazwiska fizyka nm. Hansa Geigera, konstruktora (1908 r.) licznika, ulepszonego w dalszym ciągu poprzez W. Müllera

Czym jest GeigeraMullera licznik znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Genotyp:
Porównanie genotyp ogół genów danego organizmu, warunkujący jego właściwości dziedziczne. Etym. - gr. génos, zobacz -gen-; zobacz -typ geigeramullera licznik co znaczy.
Krzyżówka Geep:
Dlaczego mieszaniec międzygatunkowy barana i kozy a. kozła i owcy, bezpłodny, wyhodowany dzięki inżynierii genetycznej. Etym. - z angielskiego: z połączenia wyrazów goat 'koza' i sheep 'owca'; zwierzę geigeramullera licznik krzyżówka.
Co to jest Grejpfrut:
Jak lepiej grapefruit, pompela, owoc drzewa cytrusowego z rodz. rutowatych, podobny do pomarańczy, lecz większy, o gorzkawym, orzeźwiającym smaku, uprawiany gł. w Izraelu, płd. Afryce i Kalifornii. Etym. - z geigeramullera licznik co to jest.
Słownik Gloria In Excelsis Deo:
Kiedy Gloria in excelsis Deo ?Xac., Chwała Panu na wysokości. Etym. - hymn zw. doksologią większą a. hymnem anielskim; por. Wulgata, Ew. wg Łuk. 2, 14 geigeramullera licznik słownik.
Czym jest Geszeft:
Od czego zależy biznes, (nieuczciwa) transakcja handlowa; spekulacja, kombinacja, afera. geszefciarz. Etym. - nm. Geschäft 'biznes; kwestia; sklep, dom handl.; zatrudnienie' od schaffen 'tworzyć; pracować geigeramullera licznik czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: