licznik geigeramullera co to jest
Co to jest GeigeraMullera licznik? Definicja Geigera-Müllera licznik jeden z tak zwany liczników.

Czy przydatne?

Definicja GeigeraMullera licznik

Definicja z ang. GeigeraMullera counter, z niem. GeigeraMullera Gegen.

Co znaczy GEIGERAMULLERA LICZNIK: Geigera-Müllera licznik jeden z tak zwany liczników jonizacyjnych, przyrząd do detekcji i rejestracji cząstek promieniowania jonizującego. Etym. - od nazwiska fizyka nm. Hansa Geigera, konstruktora (1908 r.) licznika, ulepszonego w dalszym ciągu poprzez W. Müllera

Czym jest GeigeraMullera licznik znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Graffiti:
Definicja lub napisy wyryte na (staroż.) naczyniach, kamieniach, ściankach; dziś napisy i rysunki na ścianach domów, chodnikach, płotach i tym podobne o treści politycznej, humorystycznej; por. sgraffito. Etym geigeramullera licznik co to jest.
Co znaczy Gelee:
Definicja gelée [wym. żele] galaretka (owocowa). Etym. - fr. 'mróz; jw.' od geler '(za)mrozić; (za)marznąć' z ?Xac. gelare '(prze)ziębić; marznąć; stężeć geigeramullera licznik definicja.
Co znaczy Glosa:
Definicja dopisek czytelnika a. kopisty, zawierający uwagę, komentarz do tekstu a. tłumaczenie trudnego wyrazu czy zwrotu; (w l.mn.) przen. komentarze, wyjaśnienia (prawn., lit. i tak dalej). glosarium słowni geigeramullera licznik co znaczy.
Co znaczy Gin:
Definicja gin zobacz dżyn geigeramullera licznik słownik.
Co znaczy Grain De Beaute:
Definicja grain de beauté fr. [wym. grę de ponieważ:te], dosł. 'ziarnko piękności' pieprzyk na skórze, wabik geigeramullera licznik znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: