gejzer co to jest
Co to jest gejzer? Definicja gejzer źródło wytryskujące w pewnych odstępach czasu słupem ukropu i.

Czy przydatne?

Definicja gejzer

Definicja z ang. geyser, z niem. Geysir.

Co znaczy GEJZER: gejzer źródło wytryskujące w pewnych odstępach czasu słupem ukropu i pary wodnej, występujące na terenach wulkanicznych, zwł. na Islandii i Nowej Zelandii. Etym. - od nazwy źródła Geysir w Haukadal na Islandii; z isl. geysa 'pędzić; szaleć; tryskać'

Czym jest gejzer znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galena:
Definicja galena, galenit, błyszcz ołowiu, siarczek ołowiu, pospolity minerał, główna ruda ołowiu (zazw. z domieszką srebra). Etym. - nm. Galenit 'jw.' z ?Xac. galena 'kruszec ołowiu gejzer co to jest.
Co znaczy Gwarek:
Definicja pełnoprawny górnik, członek gwarectwa, śrdw. organizacji górniczej, eksploatującej kopalnie kruszców, a. późniejszej firmy udziałowców. Etym. - nm. Gewerkschaft 'cech górników; związek zawodowy' od gejzer definicja.
Co znaczy Georgette:
Definicja georgette zobacz żorżeta gejzer co znaczy.
Co znaczy Groom:
Definicja groom [wym. gru:m] chłopiec stajenny opiekujący się końmi, foryś, masztalerz; lokajczyk. Etym. - z angielskiego: '(chłopak) stajenny; pan młody; dworzanin gejzer słownik.
Co znaczy Gobelin:
Definicja tapiseria (zwł. wykonane po r. 1667). Etym. - fr. 'jw.'; od nazwy zakładów farbiarsko-tapiseryjnych w Paryżu, założonych poprzez rodzinę Gobelin w XV w., wykupionych poprzez Ludwika XIV i aktywnych gejzer znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: