gejzer co to jest
Co to jest gejzer? Definicja gejzer źródło wytryskujące w pewnych odstępach czasu słupem ukropu i.

Czy przydatne?

Definicja gejzer

Definicja z ang. geyser, z niem. Geysir.

Co znaczy GEJZER: gejzer źródło wytryskujące w pewnych odstępach czasu słupem ukropu i pary wodnej, występujące na terenach wulkanicznych, zwł. na Islandii i Nowej Zelandii. Etym. - od nazwy źródła Geysir w Haukadal na Islandii; z isl. geysa 'pędzić; szaleć; tryskać'

Czym jest gejzer znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Garderoba:
Porównanie cała posiadana poprzez kogoś) odzież; dawn. szafa na ubrania; dawn. komora, ubieralnia, gdzie przechowywano, szyto, naprawiano domową odzież, bieliznę i tym podobne; teatr. pokój, gdzie się aktorzy gejzer co znaczy.
Krzyżówka Garma:
Dlaczego gastronomiczny sprzedający potrawy gotowe i półfabrykaty spożywcze. garmażeryjny. Etym. - fr. garde-manger 'spiżarnia'; zobacz garda; manger 'jeść' z późn.z łaciny manducare 'jeść' od ?Xac. mandere gejzer krzyżówka.
Co to jest Grisbi:
Jak lepiej grisbi fr., kapitał, forsa, szmal. Etym. - rozpowszechnione w 1953-54 poprzez powieść kryminalną Touchez pas au grisbi A. Simonina i poprzez video oparty na tej powieści gejzer co to jest.
Słownik Gehenna:
Kiedy ogromne (długookresowe) cierpienia psych. a. fiz., męczarnie; droga krzyżowa, czyściec. Etym. - ?Xac. z gr. géenna z pobiblijnego hebr. Gē'Hinnom 'dolina (synów) Hinnoma, na płd. od Jerozolimy gejzer słownik.
Czym jest Gulardowa Woda:
Od czego zależy gulardowa woda - roztwór zasadowego octanu ołowiu, stosowany dawn. zewnętrznie jako środek ściągający (na przykład do okładów). Etym. - od nazwiska lekarza fr.: Thomas Goulard (1724-84 gejzer czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: