gencjana co to jest
Co to jest gencjana? Definicja gencjana bot. goryczka. Etym. - ?Xac. gentiana 'jw.' od (?) imienia.

Czy przydatne?

Definicja gencjana

Definicja z ang. gentian, z niem. Enzian.

Co znaczy GENCJANA: gencjana bot. goryczka. Etym. - ?Xac. gentiana 'jw.' od (?) imienia króla Ilirii, Gentiusa (II w. przed naszą erą), który pierwszy miał odkryć jej własności lecznicze

Czym jest gencjana znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gretchen:
Definicja grejtśn] niemieckie uosobienie dziewiczości, typ skromnej, cichej, pogodnej niebieskookiej dziewczyny o długich blond warkoczach. Etym. - nm. 'Małgosia' zdrobn. od Margarete 'Małgorzata'; gł. postać gencjana co to jest.
Co znaczy Gilotyna:
Definicja przyrząd do ścinania głowy dzięki trójkątnego noża, który opada na szyję skazańca; krajarka do cięcia papieru, tektury, blachy i tak dalej Etym. - fr. guillotine 'gilotyna'; od nazwiska: dr J. G gencjana definicja.
Co znaczy Granaderos:
Definicja granaderos w Meksyku - oddziały policji sformowane na sposób wojsk., poświęcone do uśmierzania rozruchów. Etym. - meks.hiszp. z hiszp. 'grenadierzy gencjana co znaczy.
Co znaczy Gaolian:
Definicja gaolian, kaolian, bot. sorgo japońskie, uprawiane w Chinach, Korei i Japonii. Etym. - chiń. kao liang dosł. 'wysokie ziarno; jw.'; kao 'wysoki'; liang 'ziarno gencjana słownik.
Co znaczy Gnu:
Definicja gnu hotent., ogromna antylopa o głowie przypominającej głowę bawołu, zamieszkująca stepy płd. i wsch. Afryki gencjana znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: