genitalia co to jest
Co to jest genitalia? Definicja genitalia narządy płciowe. Etym. - ?Xac. 'jw.' z r.nij. l.mn. od.

Czy przydatne?

Definicja genitalia

Definicja z ang. genitals, z niem. Genitalien.

Co znaczy GENITALIA: genitalia narządy płciowe. Etym. - ?Xac. 'jw.' z r.nij. l.mn. od genitalis 'płodzący, rodny' od gignere 'płodzić'; por. geniusz; gentry

Czym jest genitalia znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Grey Matter:
Definicja grey matter z angielskiego:, szare komórki (jest to szara substancja mózgu). Etym. - wyrażenie Herculesa Poirota, bohatera powieści Agathy Christie (1891-1976 genitalia co to jest.
Co znaczy Gramofon:
Definicja fonografu: urządzenie do odtwarzania dźwięku zapisanego na płycie gramofonowej; por. adapter. Etym. - nazwa handl. ukuta poprzez wynalazcę, Amerykanina pochodz. nm., Emila Berlinera (1851-1919 genitalia definicja.
Co znaczy Grata Novitas:
Definicja grata novitas ?Xac., nowość (jest ludziom) miła. Etym. - z Erazma (Adagia, 3, 9, 38); myśl z Homera (Odyseja, 1, 351); "ludzie w najwyższym stopniu chwalą pieśń najnowszą dla ich uszu" genitalia co znaczy.
Co znaczy Guarda E Passa:
Definicja non ragioniam di lor, ma) guarda, e passa wł., (nie mówmy o nich, tylko) spójrzmy i omińmy. Etym. - z Dantego (Boska Komedia, Piekło 3, 51 genitalia słownik.
Co znaczy Gruyere:
Definicja grüjer] twardy szwajc. ser podpuszczkowy z mleka krowiego, podobny do ementalera, lecz o mniejszych i mniej licznych oczkach, o zapachu orzechowym. Etym. - od nazwy okręgu w kantonie fryburskim w genitalia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: