genuakord co to jest
Co to jest genuakord? Definicja genuakord zobacz manczester. Słownik genuakord: genuakord co to.

Czy przydatne?

Definicja genuakord

Definicja z ang. genuakord, z niem. genuakord.

Co znaczy GENUAKORD: genuakord zobacz manczester

Czym jest genuakord znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Garderoba:
Porównanie cała posiadana poprzez kogoś) odzież; dawn. szafa na ubrania; dawn. komora, ubieralnia, gdzie przechowywano, szyto, naprawiano domową odzież, bieliznę i tym podobne; teatr. pokój, gdzie się aktorzy genuakord co znaczy.
Krzyżówka Gimnazjum:
Dlaczego szkół średnich różnych typów w nie wszystkich państwach (w Polsce do r. 1948). Etym. - ?Xac. gymnasium z gr. gymnásion 'plac a. budynek (z dziedzińcem, salami, kąpielami), gdzie gimnastykowano się genuakord krzyżówka.
Co to jest Gotyk:
Jak lepiej sztukach plast., panujący od poł. XII do XV w.; typ pisma o konturze łamanym, ostrokątnym, używanego w śrdw.; jego odmiana, szwabacha (od poł. XV w., użytkowana w druku), przekształcona w XVI w. we genuakord co to jest.
Słownik Granaderos:
Kiedy granaderos w Meksyku - oddziały policji sformowane na sposób wojsk., poświęcone do uśmierzania rozruchów. Etym. - meks.hiszp. z hiszp. 'grenadierzy genuakord słownik.
Czym jest Generalidad:
Od czego zależy Generalidad [wym. cheneralida] autonomiczny rząd Katalonii, przywrócony w 1977. Etym. - hiszp. 'powszechność' skr. z la Generalidad de Cataluna 'kataloński autonomiczny rząd krajowy genuakord czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: