georgiki co to jest
Co to jest georgiki? Definicja georgiki w staroż. Grecji i Rzymie - utwory poet. o charakterze.

Czy przydatne?

Definicja georgiki

Definicja z ang. Georgics, z niem. Georgica.

Co znaczy GEORGIKI: georgiki w staroż. Grecji i Rzymie - utwory poet. o charakterze opisowo-dydaktycznym, przeznaczone pracy rolnika i życiu wsi. Etym. - ?Xac. Georgica 'tytuł poematu Wergiliusza' z gr. geōrgikós 'rolniczy' od geōrgós 'rolnik'; zobacz geo-; -ergos od érgon, zobacz erg. 1

Czym jest georgiki znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Goal:
Definicja goal z angielskiego:, [wym. goul] zobacz gol georgiki co to jest.
Co znaczy Gastarbeiter:
Definicja dosł. 'pracownik-gość', przybysz z innego państwie (gł. z Włoch, Jugosławii, Turcji a. Hiszpanii) zatrudniony w RFN w wypadku braku rąk do pracy, zwł. do prac niechętnie podejmowanych poprzez georgiki definicja.
Co znaczy Gipiura:
Definicja gipiura rodzaj koronki o wypukłym wzorze; haft ręczny na przejrzystym tle, na przykład na batyście, Etym. - fr. guipure 'jw.' od guiper 'omotać (jedwabiem georgiki co znaczy.
Co znaczy Guarda E Passa:
Definicja non ragioniam di lor, ma) guarda, e passa wł., (nie mówmy o nich, tylko) spójrzmy i omińmy. Etym. - z Dantego (Boska Komedia, Piekło 3, 51 georgiki słownik.
Co znaczy Gemelliologia:
Definicja gemelliologia, gemeliologia, dział genetyki, edukacja o bliźniętach. Etym. - ?Xac. gemellus 'bliźniak'; zobacz -log(ia georgiki znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: