geranium co to jest
Co to jest geranium? Definicja geranium bot. bodziszek. Etym. - n.z łaciny 'jw.' z gr. geránion.

Czy przydatne?

Definicja geranium

Definicja z ang. geranium, z niem. Geranie.

Co znaczy GERANIUM: geranium bot. bodziszek. Etym. - n.z łaciny 'jw.' z gr. geránion zdrobn. od géranos 'żuraw'; od kształtu owoców, przypominających dziób żurawia

Czym jest geranium znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gonadotropiny:
Definicja hormony gonadotropowe, o budowie białkowej, produkowane poprzez przedni płat przysadki mózgowej, wywierające wpływ na gonady, gruczoły rozrodcze, płciowe (jajniki, jądra). Etym. - gr. gónos, zobacz geranium co to jest.
Co znaczy Gewandhaus:
Definicja cechu sukienników, zwł. lipskich, w którego ogromnej sali słynne Gewandhauskonzerte (koncerty w Sukiennicach) odbywały się w latach 1781-1884, później w nowym gmachu koncertowym o tejże nazwie geranium definicja.
Co znaczy Gay:
Definicja angielskiego:, dosł. 'wesoły', amer. slang, homoseksualista. Gay Lib(eration) z angielskiego:, 'ruch wyzwolenia homoseksualistów', w stanach zjednoczonych ameryki - wojujący ruch homoseksualistów geranium co znaczy.
Co znaczy Galman:
Definicja galman istotna ruda cynku (mieszanina krzemianu i węglanu cynku). Etym. - nm. Galmei 'jw.' od śrdw.z łaciny calamina z ?Xac. cadmia, zobacz kadm geranium słownik.
Co znaczy Greshama:
Definicja greszäma] prawo (a. prawo Kopernika) - ekon. pieniądz lepszy (o większej zawartości kruszcu) wypierany jest z obiegu poprzez pieniądz gorszy, o tejże wartości nominalnej. Etym. - od nazwiska geranium znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: