german co to jest
Co to jest GERMAN? Definicja GERMAN-, GERMANO- w złożeniach: Niemcy; niemiecki; chem. german.

Czy przydatne?

Definicja GERMAN

Definicja z ang. GERMANIUM, z niem. DEUTSCH.

Co znaczy GERMAN: GERMAN-, GERMANO- w złożeniach: Niemcy; niemiecki; chem. german. germanizm słowo, zwrot, konstrukcja składniowa przejęte z jęz. nm. a. wzorowane na nim. germanistyka edukacja o języku i lit. nm.; filologia nm. german chem. pierwIASTEK, Tabl. 1. germanofil zwolennik, entuzjasta Niemców, niemczyzny. Etym. - ?Xac. Germanus 'Germanin' i Germania 'Germania, ziemie zamieszkane poprzez ludy germ. w czasach rz.'

Czym jest GERMAN znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Giaur:
Porównanie giaur u muzułmanów - pogard. innowierca, niewierny, chrześcijanin; por. kafir. Etym. - tur. giawr 'niewierny' z pers. gäur, gäbr 'czciciel ognia german co znaczy.
Krzyżówka Gilosz:
Dlaczego ornament ze splecionych linii na banknotach i papierach wartościowych, utrudniający ich podrobienie; maszyna do giloszowania, grawerowania takich ornamentów. Etym. - fr. guilloche 'narzędzie do german krzyżówka.
Co to jest Gawot:
Jak lepiej taniec ludowy w tempie umiarkowanym, w takcie 2/4 a. 4/4, w XVII-XVIII w. rozpowszechniony jako taniec dworski i salonowy. Etym. - fr. gavotte 'jw.' z prowans. gavoto 'taniec gawotów, górali german co to jest.
Słownik Graeca Fides:
Kiedy Graeca fides ?Xac., grecka wierność, jest to wiarołomność; por. fides Punica german słownik.
Czym jest Generalia:
Od czego zależy ogólne robót, maszyn, produkcji i tym podobne; dzieła ogólne (w klasyfikacji bibliotecznej); dawn. personalia, dane personalne. generalissimus w nie wszystkich krajach tytuł nadawany naczelnemu german czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: