german co to jest
Co to jest GERMAN? Definicja GERMAN-, GERMANO- w złożeniach: Niemcy; niemiecki; chem. german.

Czy przydatne?

Definicja GERMAN

Definicja z ang. GERMANIUM, z niem. DEUTSCH.

Co znaczy GERMAN: GERMAN-, GERMANO- w złożeniach: Niemcy; niemiecki; chem. german. germanizm słowo, zwrot, konstrukcja składniowa przejęte z jęz. nm. a. wzorowane na nim. germanistyka edukacja o języku i lit. nm.; filologia nm. german chem. pierwIASTEK, Tabl. 1. germanofil zwolennik, entuzjasta Niemców, niemczyzny. Etym. - ?Xac. Germanus 'Germanin' i Germania 'Germania, ziemie zamieszkane poprzez ludy germ. w czasach rz.'

Czym jest GERMAN znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Galabijja:
Definicja galabijja arab., szeroki, luźny płaszcz, zazw. z przędzonego w domu samodziału, noszony w arab. państwach wybrzeży M. Śródziemnego poprzez uboższą część ludności męskiej german co to jest.
Co znaczy Gorodok Okurow:
Definicja miasteczko Okurow; nazwa symbolizująca zdziczenie obyczajów i brzydotę życia mieszczańskiego w miasteczku powiatowym w carskiej Rosji; por. Main Street. Etym. - tytuł noweli Gorkiego (1909 r german definicja.
Co znaczy Gilotyna:
Definicja przyrząd do ścinania głowy dzięki trójkątnego noża, który opada na szyję skazańca; krajarka do cięcia papieru, tektury, blachy i tak dalej Etym. - fr. guillotine 'gilotyna'; od nazwiska: dr J. G german co znaczy.
Co znaczy Godecja:
Definicja godecja bot. marszawa. Etym. - n.z łaciny godetia 'jw.' od nazwiska botanika szwajc.: C. H. Godet (1797-1879 german słownik.
Co znaczy Gejzer:
Definicja wytryskujące w pewnych odstępach czasu słupem ukropu i pary wodnej, występujące na terenach wulkanicznych, zwł. na Islandii i Nowej Zelandii. Etym. - od nazwy źródła Geysir w Haukadal na Islandii; z german znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: