germanopratin co to jest
Co to jest germanopratin? Definicja germanopratin [wym. żermanopratę] fr., termin żart. i.

Czy przydatne?

Definicja germanopratin

Definicja z ang. germanopratin, z niem. germanopratin.

Co znaczy GERMANOPRATIN: germanopratin [wym. żermanopratę] fr., termin żart. i pseudonauk., w odniesieniu paryskiej dzielnicy Saint-Germain-des-Prés, jej życia (zwł. nocnego), zjawisk art. a. intelektualnych, mód i tak dalej, które tam powstały wkrótce po 2. wojnie świat. Etym. - Saint-Germain-des-Prés fr., dosł. '(opactwo) św. Hermana z łąk'; słynne opactwo założone poprzez Childeberta I około r. 555; jeden z najstarszych kościołów Paryża (XI w.), zwiększony i przebud. w XII-XIX w

Czym jest germanopratin znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gondola:
Definicja czarna wiosłowa łódź spacerowa i komunikacyjna na kanałach Wenecji; pomieszczenie dla załogi statku powietrznego; kosz balonu; kabina sterowca; część użytkowa poza kadłubem samolotu. gondolier germanopratin co to jest.
Co znaczy Gamelan:
Definicja nazwa orkiestr różnej wielkości, pochodzących z wysp płd.-wsch. Azji, a składających się gł. z instrumentów perkusyjnych, smyczkowych i fletów; stosowany w tych orkiestrach wsch.azjatycki instrument germanopratin definicja.
Co znaczy Galiarda:
Definicja dworski w takcie trójdzielnym (samodzielny a. tańczony jako bonus do pawany), pochodz. fr. a. wł. (XVI-XVII w.). Etym. - wł. gagliarda 'jw.'; fr. gaillarde 'jw.' z r.ż. od gaillard 'wesoły, żwawy germanopratin co znaczy.
Co znaczy GERMAN:
Definicja złożeniach: Niemcy; niemiecki; chem. german. germanizm słowo, zwrot, konstrukcja składniowa przejęte z jęz. nm. a. wzorowane na nim. germanistyka edukacja o języku i lit. nm.; filologia nm. german germanopratin słownik.
Co znaczy Gnu:
Definicja gnu hotent., ogromna antylopa o głowie przypominającej głowę bawołu, zamieszkująca stepy płd. i wsch. Afryki germanopratin znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: