germinal co to jest
Co to jest germinal? Definicja germinal [wym. żer...], siódmy miesiąc fr. kalendarza.

Czy przydatne?

Definicja germinal

Definicja z ang. germinal, z niem. Keim-.

Co znaczy GERMINAL: germinal [wym. żer...], siódmy miesiąc fr. kalendarza republikańskiego. Etym. - fr. 'jw.' z ?Xac. germen dpn. germinis 'zarodek; kiełek; latorośl'

Czym jest germinal znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gotyk:
Definicja sztukach plast., panujący od poł. XII do XV w.; typ pisma o konturze łamanym, ostrokątnym, używanego w śrdw.; jego odmiana, szwabacha (od poł. XV w., użytkowana w druku), przekształcona w XVI w. we germinal co to jest.
Co znaczy Gorodok Okurow:
Definicja miasteczko Okurow; nazwa symbolizująca zdziczenie obyczajów i brzydotę życia mieszczańskiego w miasteczku powiatowym w carskiej Rosji; por. Main Street. Etym. - tytuł noweli Gorkiego (1909 r germinal definicja.
Co znaczy Gold:
Definicja gold z angielskiego:, dosł. 'złoto', w stanach zjednoczonych ameryki - płyta gramofonowa, której sprzedaż przekroczyła mln egzemplarzy a. album płytowy, którego sprzedaż przyniosła mln dolarów germinal co znaczy.
Co znaczy Granola:
Definicja płatki śniadaniowe zmieszane z brązowym cukrem, orzechami, rodzynkami i tak dalej, rekomendowane specjalnie jako potrawa zdrowotna. Etym. - amer.z angielskiego: z wł. zdrobn. od grano 'zboże germinal słownik.
Co znaczy Goal:
Definicja goal z angielskiego:, [wym. goul] zobacz gol germinal znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: