geront co to jest
Co to jest GERONT? Definicja GERONT(O)- w złożeniach: starość. gerontokracja władza, rządy starców.

Czy przydatne?

Definicja GERONT

Definicja z ang. Geronte, z niem. Geronte.

Co znaczy GERONT: GERONT(O)- w złożeniach: starość. gerontokracja władza, rządy starców. gerontologia edukacja o starzeniu się organizmów, zwł. ludzkiego (por. geriatria; geruzja). Etym. - gr. gérōn dpn. gérontos 'starzec'

Czym jest GERONT znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gammelost:
Definicja gammelost ser norw. z niebieskim porostem pleśni, wytwarzany ze zsiadłego mleka zbieranego. Etym. - norw. 'jw.'; gammel 'stary', ost 'ser geront co to jest.
Co znaczy Grenadier:
Definicja żołnierz wyszkolony w rzucaniu ręcznych pocisków, granatów; piechur z doborowych oddziałów. Etym. - fr. 'krzew granatu; jw.' od grenade 'owoc granatu; granat' z ?Xac. granatus, zobacz granat geront definicja.
Co znaczy Gehenna:
Definicja ogromne (długookresowe) cierpienia psych. a. fiz., męczarnie; droga krzyżowa, czyściec. Etym. - ?Xac. z gr. géenna z pobiblijnego hebr. Gē'Hinnom 'dolina (synów) Hinnoma, na płd. od Jerozolimy geront co znaczy.
Co znaczy Giovine Italia:
Definicja dżowine] wł., Młode Włochy. Etym. - nazwa tajnej org. rewolucyjnej zawiązanej w 1831 r. w Marsylii poprzez Giuseppe Mazziniego, która w znacznym stopniu przygotowała zjednoczenie Włoch w 1860 r geront słownik.
Co znaczy Gramo:
Definicja gramo- zobacz gram geront znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: