gestia co to jest
Co to jest gestia? Definicja gestia w wyrażeniu: w (czyjejś) gestii - pod (czyimś) zarządem, w.

Czy przydatne?

Definicja gestia

Definicja z ang. Gesti, z niem. Gesti.

Co znaczy GESTIA: gestia w wyrażeniu: w (czyjejś) gestii - pod (czyimś) zarządem, w (czyjejś) administracji, uprawnieniach, prerogatywach, zakresie działania. gestor dysponent, zarządca. Etym. - ?Xac. gestio 'sprawowanie; rządzenie; postępowanie' i gestor 'sprawujący; dostarczający' od gerere, zobacz gerundium

Czym jest gestia znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gratis Dictum:
Porównanie gratis dictum ?Xac., rzecz powiedziana bez związku z kwestią, nie na temat; por. dygresja gestia co znaczy.
Krzyżówka Gruyere:
Dlaczego grüjer] twardy szwajc. ser podpuszczkowy z mleka krowiego, podobny do ementalera, lecz o mniejszych i mniej licznych oczkach, o zapachu orzechowym. Etym. - od nazwy okręgu w kantonie fryburskim w gestia krzyżówka.
Co to jest GONIO:
Jak lepiej GONIO- w złożeniach: kąt; zobacz -gon- 1. goniometr przyrząd do pomiaru kątów i wyznaczania kierunków (zwł. w krystalografii a. geodezji). Etym. - gr. gōnía, zobacz -gon- 1; -metr gestia co to jest.
Słownik Gitara:
Kiedy muz. strunowy szarpany; g. włoska (6-strunowa), rosyjska (7-strunowa); g. hawajska (zobacz portamento; por. ukulele). Etym. - hiszp. guitarra 'jw.' z arab. kītār od gr. kithára, zobacz kitara gestia słownik.
Czym jest Gallup:
Od czego zależy galup]; (G. poll) [wym. gälepoul] badanie recenzji publ., zwł. jako podstawa do prognoz (na przykład wyniku wyborów), przeprowadzone sposobem amer. Instytutu Gallupa (zał. 1935 w Princeton w stanie gestia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: