getry co to jest
Co to jest getry? Definicja getry rodzaj nakładanych na obuwie półkamaszków z filcu, sukna a.

Czy przydatne?

Definicja getry

Definicja z ang. leggings, z niem. Gamaschen.

Co znaczy GETRY: getry rodzaj nakładanych na obuwie półkamaszków z filcu, sukna a. płótna, wkładanych dla ciepła a., gdy modne, dla elegancji, okrywających nogę w kostkach i podbiciu stopy. Etym. - fr. guêtre l.poj. 'jw.'

Czym jest getry znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gofrować:
Porównanie karbować, wytłaczać plastyczne wzory na tkaninie, papierze, blasze i tak dalej gofry wafle smarowane albo nadziewane czekoladą a. inną słodką masą. Etym. - fr. gaufrer 'wytłaczać, karbować getry co znaczy.
Krzyżówka Galabijja:
Dlaczego galabijja arab., szeroki, luźny płaszcz, zazw. z przędzonego w domu samodziału, noszony w arab. państwach wybrzeży M. Śródziemnego poprzez uboższą część ludności męskiej getry krzyżówka.
Co to jest Goldwynizm:
Jak lepiej mimowolnie humorystycznych powiedzeń przypisywanych Samuelowi Goldwynowi (1882-1974), jednemu z najsłynniejszych producentów amer. przemysłu filmowego. Oto kilka próbek: "Kto idzie po poradę do getry co to jest.
Słownik Gherao:
Kiedy okrążenie', w Indiach i Pakistanie - forma protestu społ., demonstracja, której uczestnicy otaczają budynek (instytucji, biura czy fabryki), uniemożliwiając wejście a. wyjście z niego getry słownik.
Czym jest Galop:
Od czego zależy galop fr., błyskawiczny taniec w takcie parzystym 2/4, pop. w latach 1825-75; najszybszy, trójtaktowy, susowy, niesymetryczny bieg konia getry czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: