gilbert co to jest
Co to jest gilbert? Definicja gilbert (Gb) jednostka napięcia magnetycznego. Etym. - od nazwiska z.

Czy przydatne?

Definicja gilbert

Definicja z ang. gilbert, z niem. Gilbert.

Co znaczy GILBERT: gilbert (Gb) jednostka napięcia magnetycznego. Etym. - od nazwiska z angielskiego: przyrodnika Williama Gilberta (1544-1603), nadwornego lekarza Elżbiety I i Jakuba I, jednego z pierwszych eksperymentatorów i pionierów w zakresie magnetyzmu i elektryzowania

Czym jest gilbert znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Giermak:
Porównanie ubiór męski kroju węg. noszony poprzez mężczyzn od końca XV do XVII w. w pol. ubiorze narodowym, długi, zapinany na pętlice i guzy, z rękawami i futrzanym kołnierzem; od XVI w. w Polsce: sukmana gilbert co znaczy.
Krzyżówka Gawra:
Dlaczego gawra barłóg niedźwiedzi, legowisko zimowe niedźwiedzia (zazw. jama pod korzeniami drzewa zwalonego poprzez wiatr). Etym. - rum. gaura 'jw gilbert krzyżówka.
Co to jest Galar:
Jak lepiej galar przest. krypa, płaskodenny prostokątny statek do spławiania ładunku rzeką. Etym. - fr. galère 'galera' z hiszp. galera, zobacz galera gilbert co to jest.
Słownik Gors:
Kiedy biust, dekolt żeński; zwł. dawn. - krochmalony na sztywno przód męskiej koszuli frakowej. Etym. - fr. gorge 'gardło; pierś (kobiety); gors, dekolt; wąwóz' od ?Xac. gurges 'przepaść, otchłań gilbert słownik.
Czym jest Gaga:
Od czego zależy gaga fr., zdziecinniały gilbert czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: