gimnastiorka co to jest
Co to jest gimnastiorka? Definicja gimnastiorka ros., rosyjska bluza wojskowa, skrojona jak.

Czy przydatne?

Definicja gimnastiorka

Definicja z ang. gimnastiorka, z niem. gimnastiorka.

Co znaczy GIMNASTIORKA: gimnastiorka ros., rosyjska bluza wojskowa, skrojona jak rubaszka, ze stojącym kołnierzykiem, stosowana jako odzież wierzchnia

Czym jest gimnastiorka znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Griffonage:
Porównanie griffonage bazgranina, gryzmoły; por. barbouillage. Etym. - fr. od griffe 'szpon, pazur' z g.nm. gripan 'chwytać' (nm. greifen gimnastiorka co znaczy.
Krzyżówka Glebae Adscripti:
Dlaczego glebae adscripti ?Xac., przypisani do ziemi; śrdw. poddani chłopi, którzy nie mogli opuścić ziemi bez zgody pana; por. kolon 1 gimnastiorka krzyżówka.
Co to jest Georgiki:
Jak lepiej Grecji i Rzymie - utwory poet. o charakterze opisowo-dydaktycznym, przeznaczone pracy rolnika i życiu wsi. Etym. - ?Xac. Georgica 'tytuł poematu Wergiliusza' z gr. geōrgikós 'rolniczy' od geōrgós gimnastiorka co to jest.
Słownik Galilaee Vicisti:
Kiedy Xac., Galilejczyku, zwyciężyłeś. Etym. - ?Xac. tł. z gr. rzekomych ostatnich słów niechętnego chrześcijaństwu cesarza rz. Juliana (Flavius Claudius Iulianus, około 331-363), zwanego poprzez gimnastiorka słownik.
Czym jest Gwinea:
Od czego zależy jednostka rozrachunkowa równa 21 szylingom, gdzie, do 1971 r., obliczało się honoraria, ceny nie wszystkich towarów luksusowych i tak dalej; dawna z angielskiego: moneta, bita jakoby początkowo ze gimnastiorka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: