gimnazjum co to jest
Co to jest gimnazjum? Definicja gimnazjum nazwa szkół średnich różnych typów w nie wszystkich.

Czy przydatne?

Definicja gimnazjum

Definicja z ang. junior high school, z niem. Gymnasium.

Co znaczy GIMNAZJUM: gimnazjum nazwa szkół średnich różnych typów w nie wszystkich państwach (w Polsce do r. 1948). Etym. - ?Xac. gymnasium z gr. gymnásion 'plac a. budynek (z dziedzińcem, salami, kąpielami), gdzie gimnastykowano się nago; szkoła' od gymnádzein 'ćwiczyć, gimnastykować się nago' od gymnós 'nagi'

Czym jest gimnazjum znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Germanopratin:
Porównanie żermanopratę] fr., termin żart. i pseudonauk., w odniesieniu paryskiej dzielnicy Saint-Germain-des-Prés, jej życia (zwł. nocnego), zjawisk art. a. intelektualnych, mód i tak dalej, które tam gimnazjum co znaczy.
Krzyżówka Gemajn:
Dlaczego gemajn szeregowiec w wojsku polskim cudzoziemskiego autoramentu (XVII-XVIII w.). Etym. - nm. gemein 'wspólny, ogólny; pospolity; zwykły; nikczemny gimnazjum krzyżówka.
Co to jest Groom:
Jak lepiej groom [wym. gru:m] chłopiec stajenny opiekujący się końmi, foryś, masztalerz; lokajczyk. Etym. - z angielskiego: '(chłopak) stajenny; pan młody; dworzanin gimnazjum co to jest.
Słownik Grenadier:
Kiedy żołnierz wyszkolony w rzucaniu ręcznych pocisków, granatów; piechur z doborowych oddziałów. Etym. - fr. 'krzew granatu; jw.' od grenade 'owoc granatu; granat' z ?Xac. granatus, zobacz granat gimnazjum słownik.
Czym jest Gazogenerator:
Od czego zależy gazogenerator czadnica, wytwornica gazu. Etym. - zobacz generator gimnazjum czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: