gioconda co to jest
Co to jest Gioconda? Definicja Gioconda [wym. dżokoknda] w wyrażeniu: uśmiech Giocondy - tajemniczy.

Czy przydatne?

Definicja Gioconda

Definicja z ang. Gioconda, z niem. Gioconda.

Co znaczy GIOCONDA: Gioconda [wym. dżokoknda] w wyrażeniu: uśmiech Giocondy - tajemniczy, zagadkowy, fascynujący; pełen czaru, słodyczy, spokoju. Etym. - od portretu żony Francesco del Giocondo, znanej także jako Mona Lisa (około 1503), obrazu Leonarda da Vinci; Luwr (Paryż)

Czym jest Gioconda znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gamma Promieniowanie:
Definicja promieniowanie - b. przenikliwe promieniowanie elektromagnetyczne, wysyłane poprzez jądra wielu pierwiastków promieniotwórczych; por. alfa. gammaglobuliny ludzkie - preparaty zawierające globuliny gioconda co to jest.
Co znaczy Gejzer:
Definicja wytryskujące w pewnych odstępach czasu słupem ukropu i pary wodnej, występujące na terenach wulkanicznych, zwł. na Islandii i Nowej Zelandii. Etym. - od nazwy źródła Geysir w Haukadal na Islandii; z gioconda definicja.
Co znaczy Giermak:
Definicja ubiór męski kroju węg. noszony poprzez mężczyzn od końca XV do XVII w. w pol. ubiorze narodowym, długi, zapinany na pętlice i guzy, z rękawami i futrzanym kołnierzem; od XVI w. w Polsce: sukmana gioconda co znaczy.
Co znaczy Go In:
Definicja angielskiego:, [wym. gou in] taktyka protestu bez użycia siły: masowe wtargnięcie protestujących do audytoriów, kościołów, sal posiedzeń, gmachu parlamentu i tak dalej, by zmusić do dyskusji gioconda słownik.
Co znaczy Garda:
Definicja metalowa osłona garści na rękojeści broni siecznej; w boksie - zasłona przed ciosem przeciwnika. Etym. - fr. garde 'dozór, opieka; baczność, straż; gwardia; garda' od garder 'przechowywać; strzec gioconda znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: