italia giovine co to jest
Co to jest Giovine Italia? Definicja Giovine Italia [wym. dżowine] wł., Młode Włochy. Etym. - nazwa.

Czy przydatne?

Definicja Giovine Italia

Definicja z ang. Giovine Italia, z niem. Giovine Italia.

Co znaczy GIOVINE ITALIA: Giovine Italia [wym. dżowine] wł., Młode Włochy. Etym. - nazwa tajnej org. rewolucyjnej zawiązanej w 1831 r. w Marsylii poprzez Giuseppe Mazziniego, która w znacznym stopniu przygotowała zjednoczenie Włoch w 1860 r

Czym jest Giovine Italia znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gipiura:
Porównanie gipiura rodzaj koronki o wypukłym wzorze; haft ręczny na przejrzystym tle, na przykład na batyście, Etym. - fr. guipure 'jw.' od guiper 'omotać (jedwabiem giovine italia co znaczy.
Krzyżówka Gadget:
Dlaczego gädżet] z angielskiego:, przyrząd, system, urządzenie, zazw. małych rozmiarów, będące nowością techn., udogodnieniem, regularnie stanowiące obiekt (bonus usprawniający) większego systemu, na przykład giovine italia krzyżówka.
Co to jest Gulardowa Woda:
Jak lepiej gulardowa woda - roztwór zasadowego octanu ołowiu, stosowany dawn. zewnętrznie jako środek ściągający (na przykład do okładów). Etym. - od nazwiska lekarza fr.: Thomas Goulard (1724-84 giovine italia co to jest.
Słownik Gone With The Wind:
Kiedy z angielskiego:, Przeminęło z wiatrem. Etym. - tytuł słynnego romansu historycznego (1936), z czasów amerykańskiej wojny secesyjnej i okresu rekonstrukcji (widzianych oczami południowca), pisarki giovine italia słownik.
Czym jest Giser:
Od czego zależy giser przest. odlewacz, wykwalifikowany robotnik pracujący w giserni, przest. odlewni. Etym. - nm. Giesser 'jw.' od giessen 'lać; odlewać; wlewać (w formę giovine italia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: