gitara co to jest
Co to jest gitara? Definicja gitara instrument muz. strunowy szarpany; g. włoska (6-strunowa.

Czy przydatne?

Definicja gitara

Definicja z ang. guitar, z niem. Gitarre.

Co znaczy GITARA: gitara instrument muz. strunowy szarpany; g. włoska (6-strunowa), rosyjska (7-strunowa); g. hawajska (zobacz portamento; por. ukulele). Etym. - hiszp. guitarra 'jw.' z arab. kītār od gr. kithára, zobacz kitara

Czym jest gitara znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gherao:
Definicja okrążenie', w Indiach i Pakistanie - forma protestu społ., demonstracja, której uczestnicy otaczają budynek (instytucji, biura czy fabryki), uniemożliwiając wejście a. wyjście z niego gitara co to jest.
Co znaczy God Save The King:
Definicja God save the king (queen) z angielskiego:, Boże, zachowaj króla (królową); por. Rule, Britannia; Boże, caria chrani. Etym. - z angielskiego: hymn narodowy (około 1740 gitara definicja.
Co znaczy Galiarda:
Definicja dworski w takcie trójdzielnym (samodzielny a. tańczony jako bonus do pawany), pochodz. fr. a. wł. (XVI-XVII w.). Etym. - wł. gagliarda 'jw.'; fr. gaillarde 'jw.' z r.ż. od gaillard 'wesoły, żwawy gitara co znaczy.
Co znaczy Gieroj Nie Mojewo Romana:
Definicja gieroj nie mojewo romana ros., bohater nie z mojego romansu, jest to nie w moim guście. Etym. - z Gribojedowa (Mądremu biada, 3, 1) 1824 r gitara słownik.
Co znaczy Gilosz:
Definicja ornament ze splecionych linii na banknotach i papierach wartościowych, utrudniający ich podrobienie; maszyna do giloszowania, grawerowania takich ornamentów. Etym. - fr. guilloche 'narzędzie do gitara znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: