glajchszaltować co to jest
Co to jest glajchszaltować? Definicja glajchszaltować przen. na siłę równać, podciągać pod szablon.

Czy przydatne?

Definicja glajchszaltować

Definicja z ang. glajchszaltować, z niem. glajchszaltować.

Co znaczy GLAJCHSZALTOWAĆ: glajchszaltować przen. na siłę równać, podciągać pod szablon; polit. ujednolicać przemocą, totalnie (stowarzyszenia, związki, prasę, sposób myślenia i tak dalej. Etym. - nm. gleichschalten 'ujednostajnić, ujednolicić; jw.'; gleich 'równo'; schalten 'rządzić'

Czym jest glajchszaltować znaczenie w Znaczenie G .

Co znaczy Gliptoteka:
Porównanie gliptoteka zobacz -glif glajchszaltować co znaczy.
Krzyżówka Grejpfrut:
Dlaczego grapefruit, pompela, owoc drzewa cytrusowego z rodz. rutowatych, podobny do pomarańczy, lecz większy, o gorzkawym, orzeźwiającym smaku, uprawiany gł. w Izraelu, płd. Afryce i Kalifornii. Etym. - z glajchszaltować krzyżówka.
Co to jest Go:
Jak lepiej od VIII w., wg pierwowzoru chiń.) gra jap., rozgrywana poprzez 2 graczy 181 czarnymi i 181 białymi kamieniami na kwadratowej tablicy (na której 19 linii przecina się z innymi 19 liniami, tworząc 361 glajchszaltować co to jest.
Słownik Gallup:
Kiedy galup]; (G. poll) [wym. gälepoul] badanie recenzji publ., zwł. jako podstawa do prognoz (na przykład wyniku wyborów), przeprowadzone sposobem amer. Instytutu Gallupa (zał. 1935 w Princeton w stanie glajchszaltować słownik.
Czym jest Gusli:
Od czego zależy gusli ros., rosyjski ludowy strunowy szarpany instrument muz. o płaskim korpusie w kształcie trapezu glajchszaltować czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: